A zase po měsíci...

22. listopadu 2014 v 20:52 | Jane |  Consideration
Není sranda se nějak držet pravidel, když jsou to pravidla, která jsou mi proti srsti. O to je to horší, když si je na sebe vymýšlím sama. Nu což, vcelku normálka u mě mít jeden článek za měsíc, tak co se divím.
Momentálně mě postihlo prokletí se záludným jménem inventura. A teda řeknu Vám...to je teda zážitek. Štvou mě lidi co akorát poukazují na dvojí metr, co se jak má a nemá dělat, respektive, to že kdosi dělá jednu botu za druhou je jeho problém. Má toho moc a není s to si to uznat a říct si o pomoc, tak co já s tím sakryš? Jsem to jen já, nebo je rozdíl v tom, když něco dělám sama, protože musím (ač se to má provádět ve dvou) aniž bych o to stála a případně si ulovím volnou kořist k výpomoci, když ona na druhé straně, to vysloveně chce dělat sama? (což se zas nesmí). Ale to néé, je to dvojí metr no. Že se ještě divím...uznávám fakt, že včera jsem z toho byla dost mimo a navíc podrážděná a naštvaná, když se mi můj spolukomisník vysmál do obličeje že "to mám za trest co?" Nebyla jsem s to mu to ani vrátit, jak mě s tím zaskočil...to prostě nechceš.
Ále, do háje s celou inventurou, hold se to podaří, protože musí. Teď mám volno a nehodlám se prudit s něčím takovým. Obě knížky, které jsem zmínila v článcích pod tímhle už jsem vcucla a musím říct, že obě se mi líbily. I přes svou rozličnou tématiku, no uznejme, duchařina x rakovina, to moc porovnávat nejde. I když by se možná našel někdo, kdo by namítl, že to spolu ve finále souvisí. O tom radši moc filozofovat nebudu.
Nebyla bych to já, kdybych svou drahou knihovničku neobohatila o další tituly, a že jich protentokrát bylo víc najednou...no...prý to mám svádět na to, že budou Vánoce a moje svědomí nebude tolik řvát. Takže...série deníku Bridget Jonesové si už hřeje místo a taky titul od autora Bartimaeovy trilogie, na kterou jsem dost zvědavá, takže vivat čtení a jiné ruční tvoření, jako třeba pletení na prstech, celkem prča ze začátku :D :)
PS: Hledám původní dabing Bridget Jones! tzn dabing z roku 2002 xD!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama