Ne a stále ne...

13. října 2014 v 21:28 | Jane |  Consideration
Teda řeknu Vám...donutit se k něčemu to je mi ale zážitek. Už dobře dva měsíce si říkám, že se dokopu ke kreativním činnostem a zpracuju tak 2 dárky k Vánocům. Smějte se, fakt, že jsou daleko těší i mě, ale vzhledem k tomu, že se znám a vím jak dlouho mi to trvá, jsem sama ze sebe už celkem na prášky :D. Nesnáším, když mám Vánoce řešit už teď, ale na druhou stranu, když ty nápady samovolně přicházej, byla by škoda je zahodit, no ne?
Abych byla přesná, sama nesnáším, když se za mě jakkoliv utrácí, takže dejme tomu, že nějakej ten chlap si asi fakt užije. Sama se teprv učím utrácet sama za sebe a řekněme, že je to zajímavý :D občas.
Každopádně. Mám v plánu hned několik kreativních zločinů :D Kromě dvou dárků, z nichž jeden bude z anime, takže tušovými popisovači, se kterými si zatím rozumím asi jako s počítačem, když se mu zrovna chce mi okořenit život. A druhý by měla být Michelle Mercier coby Angelika, což bude hukot asi sám o sobě, ale challenge accepted, takže směle (konečně!!!) do toho...(jo jasně, až po tom prvním...) A pak plánuju mučení svého grafického kamaráda tableta (jasně -u, ale to nevyzní tak jak má xD). Jenže...ono to takhle zní hrozně hezky, udělám tohle a tamto a bude to za chvíli hotový, ale ejhle. Jakmile mám volno, dělá, všechno možný okolo, protože se mi do toho jednoduše nechce. Lenost hadr. Tentokráte to je spíše takový stěžovací příspěvek což? Proto radši nebude moc dlouhý a zas půjdu něco dělat... ^^ a zasééé končíme videem, teď zas projednou muzikálovým... :)
Ten má pro mě hold vždycky svoje kouzlo, protože tenhle byl můj "vysněný" coby toho malého pucka co támhle kdysi snil...a sní dodnes :P xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama