Říjen 2013

Tak či onak

15. října 2013 v 17:30 | Jane |  Consideration
Well...jo nejde mi to o moc líp. Bohužel teď jsem na blog dá se říci skoro zapomněla. Gomene...Bylo toho teď tolik, co by se dalo napsat, ale nevím zda je to něco, co si chci uchovat. Respektive zapomenout se na to nedá. Opět jsem si sáhla na dno, myšleno své psychické dno. A řeknu Vám, co všechno se mi v tom období prohnalo hlavou...to nechcete. Stále jsem bez práce a lidi okolo si ze mě dělají kopacího panáčka.
Prostředí, které jsem si oblíbila, budu muset na konci roku opustit, což mě zasáhlo víc, než jsem očekávala. Jediný úspěch je ten, že jsem splnila co jsem si předsevzala a sehnala lístky na koncert Lucky Bílé pro sebe a pro mamku, ačkoliv jsem měla sakra štěstí, protože jsem chytla poslední dva. Další bezva zpráva je, jak jsem se dozvěděla díky Anonymce, že Carmen na DVD přeci jen vyšla, takže ji alespoň uvidím. Škoda, že ne Ježíše. Ale alespoň něco.
Asi si dokážete představit jak neskutečně ubíjí, když se k Vám lidi chovají mile a tak vůbec Vás vzali mezi sebe, ale vedení Vám vrazí kudlu do zad. Respektive kamarádka, spolu s nimi. Není to tak, že bych jí úspěch nepřála, taková nejsem, ale bolelo to. Jenže tak to tu chodí. Nemáš známý, nebo praxi, tak nemáš nic...
Ještě jednou gomene všem..;)

Studie vášně 3 - Co s tím?

14. října 2013 v 23:30 | Jane |  Fan Fictions
Ha ha...jasně, vyjádřím se k tomu, slibuju, třeba zítra? Uvidíme...teď k slíbenému..odloženému pokračování.