Leden 2011

Iveta Bartošová - Na tom záleží

19. ledna 2011 v 23:06 | Jane
Others..
Nevím kolik z Vás o tomhle videjku ví, ale docela mě to překvapilo. Abyste rozuměli, stačí si video pustit a poznáte melodii. Že by ji tu melodii složil ten, co ji složil i do muzikálu? Pro informaci, je to z alba z roku 1991, možná i proto je to docela úsměvné. Je jasné, že text je jiný, ale tak to nemá cenu ani rozebírat. Příjemný poslech =P

Vzpomínání

10. ledna 2011 v 22:32 | Jane |  Trošku mimo...
-Jiné zajímavosti-
No jak vidno, tak asi ani moc lidí ty mé výplody už ani nečte. Chápu Vás. Ono to asi není to, co to bývalo. Snažím se to tu udržovat tak, aby mi tohle místo nezrušili, ale víc nic moc. U téměř všech co znám a mají mě v přátelích na nenáviděném Facebooku vidím, jak si jezdí na představení a baví se při tom s přáteli a mě nezbývá, než jen tiše závidět. Nevím, už je raději moc nevnímám.
.
Samotnou mě mrzí kolik muzikálových informací a akcí mi uniklo a stále uniká. Jenže v dohledné době nemám šanci to zlepšit. Nu a jelikož nemám divadelní vzpruhu, tak si ji nahrazuji hledáním - pro mě - nového. A zatím jsem docela nadšená. Nebudu prozrazovat o co se jedná ze dvou důvodů, chchi si něco nechat na dobu až budu mít trochu času a stejně se nikdo nevyjádřil zda by ho to zajímalo, jak jsem se ptala v předchozím článku.
 Marián. Hmm. Úžasný člověk s krásným hlasem a srdcem, kterým rozdává úsměv. No páni, představa, že by tohle slyšel...bych se propadla jak bych byla červená. Nerada bych, aby to znělo jako slova zblázněné fanynky, co si o něm tajně sní. Tyhle sny jsou co se týče mě už pasé. Ale mám ho ráda jako zpěváka. Jeho cd je skvělé a tahle píseň se mi líbí, což je samozřejmě důvod proč jsem ji sem dala. Asi si říkáte, proč má tenhle článek titulek Vzpomínání no popravdě jsem se tak nějak zamyslela nad sebou a muzikály. Když se to tak vezme tak řada snů se mi v tomhle směru dá se říci splnila. Mám na co vzpomínat a jsem za to ráda. Rozhodně nechci tvrdit, že tahle kapitola skončila, jen je jemně odsunuta. Když jsem nedávno vyplňovala anketu na musical.cz došlo mi, že jsem osoba dost nestranná. Já nevím, je to dobře? Myslím, že asi ano. Hodně lidí žije muzikálově jen pro dvě divadla a jen Prahou. Mám ty divadla taky ráda, ale nemám svůj top. Nevadí mi to. Zajímám se o německou, anglickou, i jinou scénu. Připadá mi to podobné jako s kulturou - brát jen jednu jako měřítko správnosti není fér. Každé má své kouzlo. No asi si to své filozofování nechám na jindy. Mějte se.