Říjen 2010

GSW - přihláška

25. října 2010 v 23:22 | Jane |  Soutěže
-Soutěž-
Tak ačkoliv nemám moc času rozhodla jsem se uspořádat zase jednou jednu větší soutěž, než jen bleskovku. Pokud se pamatujete, tak takováto soutěž - tedy grafická soutěž - wallpaper - už tu jednou byla. Účast samozřejmě není nijak povinná, pokud se přihlásíte, budu ráda, ovšem pokud se přihlásí jen jeden člověk, tak to samozřejmě nebude mít smysl.
Nároky, které po Vás budu případně chtít? Nic moc, tedy alespoň myslím. Tématicky Vaši tapetu nijak omezovat nebudu, udělejte si ji s kým/čím chcete, ale jedno omezení přeci jen mít budu a to, že minimální velikost bude 1024x786 či jak to je. Tapeta s níž budete soutěžit, bude jen jedna a počet kol závisí na počtu přihlášených.
.
Tudíž pokud se chcete přihlásit stačí do komentářů napsat:
  • Téma Vaší tapety
  • Kontakt na Vás /e-mail, web - stačí napsat do kolonky v komentářích/
.
Nu a pak už stačí nejlépe do týdne po přihlášení tedy 1.11.2010 /pokud možno tak ale co nejdříve/ Vaši tapetu odeslat na e-mail my.night.alone@seznam.cz /který osobně už nijak nevyužívám, tudíž je jen pro blogové účely/
Webmiss Jane ©

Máté Kamarás - Ki mit tud?

24. října 2010 v 15:55 | Jane
-Máté Kamarás-
Po dlouhé době zase jedno video s Mátéém. Tentokrát se jedná o maďarskou písničku, takže s jejím překladem Vám žel neposloužím, ale název písničky by měl být "Kdo ví?" Dala jsem sem to video tetokrát ze zcela jiného důvodu. Tím důvodem je to, že zde můžeme vidět a slyšet Mátého v době, kdy mu bylo sladkých 18 jak se říká. Musím říct za sebe, že už tehdy mu to zpívalo skvěle a u některých obličejových grimas jsem se upřímně i pobavila =) Ovšem, co se týče jeho účesu...myslím, že odpovídal době, ale vypadá roztomile =) A navíc skvěle hraje na harmoniku! No prostě Máté xD To koneckonců posuďte sami ;)


GF - Křížem krážem muzikálem

14. října 2010 v 21:34 | Jane |  Rodina Fricových
-Gloria Fricová-
Další video, kde je k vidění Glorča. Už dlouho jsem na ničem nebyla a přiznávám, chybí mi to. Ale na všetečné otázky, proč prostě nejedeš? Se nedá odpovědět aniž by z toho člověk nebyl rozmrzelý. Kde na to asi tak mám vzít čas? KKM jsem bohužel neviděla a nejspíš se mi to ani nepoštěstí. A o Ježíšovi v podání Kamila což byl a je můj sen si taky můžu nechat jen zdát..protože opravdu nekradu...jinak samozřejmě příjemnou podívanou. Sestřih zpřístupnil server musical.cz

Monika Absolonová - Muzikálové Album

13. října 2010 v 19:33 | Jane |  Monča Absolonová
-Monika Absolonová-
Tak jsme se téměř už dočkali. Nové cd už je v předprodeji. Osobně si myslím, že bude skvělé. Rozhodně udělala Monika hodně lidem radost tím, že přidala opěvovanou Volbu. Je vidět, že příprava cd stála hodně sil, ale myslím, že tvrdá práce se vyplatila. Navíc, jak už nejspíšvšichni vědí vychází /nebo bude vycházet, nevím kdy/ i deluxe verze cdčka s dvdčkem plným videoklipů. Což bude rozhodně skvělé.
--
Tracklist:
1. Teď královnou jsem já
2. Jsi můj pán
3. Asi, asi
4. Jako Fénix
5. Lásko má, já stůňu
6. Volba má
7. Temný stín
8. Co na tom je tak zlého
9. Hádej s kým
10. Doufám, že mi sílu Bůh dá
11. Cchi žít tvou láskou
12. Nespoutaná
--
Myslím, že se rozhodně vyplatí si počkat. I když já osobně si budu muset počkat asi déle než jsem počítala...Co Vy? Těšíte se?

ZF - Průhonice 03

13. října 2010 v 13:25 | Jane |  Rodina Fricových
-Zbyněk Fric-
Mohla jsem to dát do předchozího článku, já vím, že jsem mohla, ale stejně jsem to neudělala. Ptáte se proč? Sama nevím...Zbyněk je hold Zbyněk, na to se nic jiného asi ani napsat nedá.

Průhonice 2003

13. října 2010 v 13:22 | Jane
-Jiné zajímavosti-
Další videa, tentokrát z Průhonic které proběhly už před sedmi lety. Příjemnou podívanou.

Rudolf Affaire Mayerling ENG

13. října 2010 v 11:03 | Jane |  Musical
Myslílm, že omlouvat se, že nemám čas asi nemá moc smysl. Vysoká je...jiná. Moje duševní rozpoložení bych nikomu nepřála. Ale abyste neřekli, že na to úplně kašlu, tak tady máte anglické písničky /dema/ z německého muzikálu Rudolf. Vím, že většina z Vás ho nezná, ale to nevadí...
It's Only Love
V článku máte další, koho to zajímá..