27. 2. 2010

28. února 2010 v 19:25 | Jane |  Muzikál Angelika
Opět jedna ne zrovna dopředu plánovaná akce. Tentokráte Angelika. Všude okolo se teď píše o tom, že už končí...ano uznávám, že to člověka mrzí, ale úplnou katastrofu bych v tom neviděla. Vše přeci jen záleží na domluvě s Anne Golon. Je to sice málo pravděpodobné, ale i tak se nikde nepíše, že se Angelika nikdy nevrátí. Toto dílko jsem shlédla už podruhé a musím říct, že u muzikálů se opravdu vyplatí je vidět alespoň 2x, protože podruhé si člověk všímá více i ostatních věcí, ne jen hlavních herců. Tedy ne, že bych je ignorovala, to ani nejde, ale všímala jsem si i dalších úžasných detailů. Občas si říkám, že vidět muzikál někde 7x za sebou, už ztrácí své původní kouzlo.
No teď tedy k muzikálu. Během rozepisování poděkuji řadě lidí, ale ještě než začnu, tak tady je jedn jaksi symbolický obrázek na rozloučenou s Angelikou...
takže jdem na to =)

Angelika - Monika Absolonová 10*/10 - Monika byla i tentokrát úžasná. Zpívala procítěně a výšky dala vzhledem k tomu, že v podstatě nesleze z jeviště opravdu krásně. Byla moc milá a sympatická. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost ji shlédnout znovu i když zcela neplánovaně =)

Joffrey de Peyrac 10*/10 - Tady vidíte, že má hlavní dvojice byla stejná. Pepa zpíval moc hezky a podle mého procítěně. I na něm bylo vidět, že si představení náležitě užívá a některé scény jsme si zase užívaly mi, že? =)
Nicolas - Alan Bastien 10*/10 - Alana jsem měla v této roli poprvé a musím říct, že byl opravdu úžasný. Řekla bych, že se mi líbil mnohem víc, než Tomáš. Má svůj styl zpěvu, který se k této roli krásně hodí. Roli krásně prožíval, takže si myslím, že si tu hvězdičku opravdu zaslouží.
Básník Špína - Zbyněk Fric 10*/10 - Ani nevíte jak jsem byla šťastná, že ho poprvé uvidím naživo =) Tady bych chtěla moc moc poděkovat Katushce, za to, že nám to domluvila, nemám na to ta správná slova, ale má to u mě. Zbyněk byl dokonalý, roli si užíval, bylo vidět, že hraje srdcem =) Jediná škoda je, že má jako Špína tak málo prostoru. Jinak byl moc milý, sympatický a usměvavý =). Vidět Zbyňka jako Peyraca musí být nezapomenutelný zážitek. =)
Contoire - Radka Fišarová 10*/10 - Radka podle mě roli mstivé Contoire podala na výbornou. Navíc byla moc milá =). Nějak nemám slov, kterými její výkon dále komentovat.. =)
Desgrez - Bohouš Josef 9/10 - Myslím, že roli podal moc hezky a tak, že mu jí člověk věří. Ovšem můj dojem, objevený už na ML zůstal, pořád mi připadal jako "hodnej strejda" xD ale byl opravdu skvělý.
Madame Montespane 8/10 - Šárka se mi líbila mnohem víc, než, když jsem ji viděla poprvé. To mi připadala, že má na onu roli hlas moc hluboký. Teď si s rolí dokázala svým způsobem pohrát, byla vážně dobrá =)
Ludvík XIV. - Martin Skala 7/10 - Martin hrál roli krále hezky. Jeho hlášky, když ho přerušila Madame M. M. byly správně trefné. Ovšem s Vildou Čokem se nedá porovnávat. Těžko se hodnotí někdo, kdo Vám není moc sympatický, ale jinak byl ok.
Lorraine - Lešek Semelka 7/10 - Nemůžu říct, že by Lešek zpíval nějak špatně, ale v Kleopatře se mi líbil mnohem víc. Tahle role taková zvláštní, ale poradil si s ní hezky =)
Bachtiary-bej 10/10 - V téhle roli se mi líbil víc, než jako básník. Musela jsem se pousmát nad lehce pozměněným textem, ovšem ten si pozměnil i Pepa Vojtek =). Zpíval opravdu moc hezky i s perskou písničkou si poradil krásně. Já bych si na tom asi překousla jazyk, ale je vidět, že tahle písnička jde nejlépe asi Alimu.
Otec Angeliky/Arcibiskup 8/10 - Za fotku se omlouvám, jinou jsem nenašla. Podal moc pěkný herecký výkon.
Filip - Dušan Kollár 10/10 - Líbil se mi už poprvé a i včera to bylo úžasné.
Gendére - Robert Kryl 8/10 - Tady jsem fotku nenašla žádnou. Myslím, že hrál opravdu moc hezky =)
Madame M. M. - Ljuba Dančenko 9/10 - Tady se taky docela těžko hodnotí, ale odehrané to bylo hezky a věrohodně.
Geno & Stelien - Jakub Wehrenberg & Aleš Háma 10*/10 - Tentokráte byly hlášky komiků opravdu dokonalé. Ostatní s nimi na scéně měli co dělat, aby se taky nezačali smát (např. Monika a další). Scénu v harému doplnili několika dalšími hláškami, uhýbali od scénáře, ke kterému se se smíchem vraceli a bylo vidět, že si představení opravdu užívají =)
Company 10*/10 - co jsem poznala - Jovanka Skrčeská, Zbyněk Šporc (asi) ad. Bez company by to ani nebylo ono. Byli opravdu úžasní. V jedné scéně jsem měla co dělat, abych se nezačala smát, když jsem viděla co jeden z členů company ukázal do hlediště xD, ale to tu radši rozebírat nebudu. Jovanka byla jako Lejla-Ajša opravdu dobrá a sultán? U toho jsem byla příjemně překvapená ... =)
Celkové hodnocení: 10/10 - není co vysloveně vytýkat =)

Nej písničky - Den jako den, Královská návštěva, Naše láska trvá dál, ...ad.

Poděkování - Tentokráte bych ráda poděkovala Katusce za již zmíněné, Anetce, že mě pozvala a své spolužačce Lucce, za to, že se se mnou rozhodla jet =) Díky holky !! =) + taky bych ráda poděkovala dívčině, která Zbyňkovi předala "dáreček" páč má dušička na to jaksi zapomněla xD

Zákulisí bylo domluvené pro mě tentokráte trochu netradičně, ale i tak nás tam bylo celkem dost. Bylo to fajn až na jednu osobu, která tam udělala chaos. Cenu jmenovat myslím nemá, ještě bych byla nařčená z bůhvíčeho. Ale jinak bych celkově řekla, že to bylo skvělé představení =)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kačenka <3 Kačenka <3 | Web | 2. března 2010 v 21:43 | Reagovat

Je škoda, že skončil... moc krásnej muzikál :(

2 Ursari Ursari | E-mail | 11. března 2012 v 0:11 | Reagovat

Presne tak, skoda, rada by som ho videla nazivo, teraz sa musim uspokojit s nahravkami :/ Mohla by si mi tie obrazky poslat vo vyssom rozliseni na mail? Diky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama