Listopad 2009

VM - 3. úkol - aktualizace - vyhodnocení

29. listopadu 2009 v 21:34 | Jane |  Soutěže
AKTUALIZOVÁNO - dodána synopse a kostýmy od C.ind.ere.lly
Tak jsem tu zas, a tentokrát ne zrovna nadšená. Bohužel nakonec stejně došlo k tomu, co jsem pořád odkládala s nadějí, že se to zlepší. Nezlepšilo, spíš zhoršilo. Všichni víte, že byl pevně daný termín odevzdání. Lufí omlouvám, protože tak se omluvila, že nemá čas. Dodržely ho jen dvě z Vás (z toho jedna napůl). Takže info pro všechny soutěžící:
- Soutěž předčasně ruším, nebo spíše ukončuji!! -
V článku najdete konečné vyhodnocení soutěže. Všechny námitky spojené s ukončením adresujte těm, co úkoly nesplnili.

Design with our musicals ©

29. listopadu 2009 v 20:49 | Jane
No rozhodně se nedá říct, že by se jednalo o nápaditý název, ale nic lepšího mě nenapadlo. Žadatelka nechala co se týče barev a velikosti vše na mě, takže nevím, jestli se jí bude líbit. Pokud ne, tak doufám, že se vyjádří. Pokud se ovšem líbí, stačí napsat e-mail, a já pošlu vše potřebné a pokud chceš po mě, abych ho nastavila, tak stačí na e-mail heslo. Uznávám, že nastavení nebude zrovna jedno z jednodušších, tak není problém ;). Teď už tedy onen výtvor.
Klidně se mohou vyjádřit i ostatní =)

Design with Glorča ©

26. listopadu 2009 v 20:57 | Jane
Konečně dokončený design pro Terku. Omlouvám se, že mi to tak trvalo, ale jednoduše nebyl čas. Co nejdříve se vrhnu na další objednávky, ale nevím kdy to bude, ale budu se snažit, aby to bylo co nejdříve. Jinak vidíte, že se jedná o design s Glorčou. Uznávám, že verzí bylo několik, ale nakonec to snad dobře dopadlo =) a žadatelce se doufám líbí. Na celkový výtvor se můžete podívat ↓

Prodleva

25. listopadu 2009 v 16:16 | Jane |  Plány
Když už jsem tady, tak proč to nenapsat. Všem co si zažádali design nebo něco jiného se omlouvám, ale tenhle týden je z mé strany dost hektický, takže nevím kdy a co jak postíhám. Doufám, že konečně dodělám alespoň to, co mám rozdělané. Vím, že nikdo z Vás na to nespěchá, ale i tak je jakási slušnost se omluvit. Tedy tak to vidím já. Bohužel čtvrtý ročník na střední škole není zrovna nejjednodušší a nechci nic jen tak podcenit. Což je také hlavní důvod proč jsem letos nucena oželit své muzikálové "vzdělávání". Takže se snažím si vystačit s tím, že se "dopuji" muzikálovými songy, ať už českými, maďarskými, nebo německými. Občas je to složitější, ale ne ve všem si může člověk vybírat. Tak se mi tu zatím mějte krásně já se jdu projít.

Katycl

25. listopadu 2009 v 16:09 | Jane
No a zatím poslední vyplněný dotazník. Tentokrát od Katycl. Popravdě ani nevím co dodat, ale ono snad není co...hezké počtení...

Anne

25. listopadu 2009 v 15:58 | Jane
Opravdu mě moc těší kolik z Vás tenhle systém přijalo. Dost mi to ulehčilo práci. Další tázanou je Anne. Po ní příjde na řadu ještě jedna z členek. Tak tedy k Anne, v úvodu vyplnění je uvedeno, že Hanka dotazník vyplní později, takže se dočkáte určitě dalších vyplněných dotazníků =)

Klea

25. listopadu 2009 v 15:46 | Jane
A abych onu rubriku doplnila tak přidávám další vyplněný dotazník, Dotazovanou byla tentokrát další nová členka - Klea. =) Kterou mezi námi "maniaky" srdečně vítám =).Příjemné počtení přeji...

Kačenka <3

25. listopadu 2009 v 15:35 | Jane
Tak tu máte další "vyplněný dotazník". Jsem ráda, že se u Vás tenhle systém ujal. Je takový praktičtější a v podstatě i rychlejší. Takže díky =). Tak tedy, kdo by se rád něco dozvěděl o majitelce muzikálového blogu Kačence <3 stačí kliknout na celý článek.

Monika & Bona Mente

21. listopadu 2009 v 23:59 | Jane |  Monča Absolonová
Další video s Monikou. Objevila jsem ho díky Terce a její zmínce na facebooku. Tak jsem hledala na youtube a našla. Jedná se o píseň, která zazněla na Benefičním večeru BONA MENTE - dobrý úmysl který se konal 29. 10. 2009 v Praze, přesněji v Divadle Hybernia. Jak napovídá titulek je to píseň Bona Mente. Můj názor? Podle mě je ta písnička vážně krásná. =) Příjemný poslech =)
Hudba: Vlasta Horváth
Text: Pavla Milcová
Zpěv: Vlasta Horváth, Monika Absolonová, 5angels

Dotazník

21. listopadu 2009 v 21:25 | Jane
Tak jak jsem slíbila, tak činím, abych rubriku klubu alespoň nějak rozhýbala tak jsem onen dotazník vložila sem. Není to nic závazného, kdo to nechce vyplňovat, tak stačí napsat komentář. Nic se nestane. Kdo ho vyplní (tedy z těch co to ještě neudělali) tak se nejdéle do týdne objeví zde. Možná, když mě někdy navštíví kreativní nálada, tak do tohoto článku přidám i něco dalšího. Pokud něco napadá Vás, ráda Vaše názory uvítám.

AKTUALIZACE 26. 11. 2009 - přidána diskuzní podrubrika

Kde tedy najdete onen dotazník?

↓↓↓
(pod odkazem Pro členy)


Miri Nikolaj

21. listopadu 2009 v 19:35 | Jane
No popravdě...vím, že tuhle rubriku silně zanedbávám. Hlavně proto jsem se rozhodla k tomu, že systém tohoto dotazníku vymyslím trochu jinak. Ono totiž, ne, že bych do mailu nechodila, to ne, ale vždycky si jen řeknu: "Ok, tak to doma/pak zpracuju." A ono se mi to s dalšími příchozími maily odsune do neznáma. Miri se omlouvám, že na její zveřejnění došlo až teď. Takže abych to shrnula, v některém z dalších článků očekávejte onen zmíněný "nový systém".
Teď už k hlavnímu tématu tohoto článku, takže kdo se chce něco dozvědět o Miri, stačí kliknout...

Design with Golem ©

21. listopadu 2009 v 18:41 | Jane
Další výtvor na objednávku. Tentokráte na téma muzikálu Golem. Tenhle muzikál jsem viděla pouze z dvd, ale i tak si myslím, že je docela hezký. Jinak bych chtěla poděkovat žadatelce - Terče, za to, že mě tak pilně zásobila obrázky a také Anet za pomoc při tom, kdo je a není žid či křesťan. Nejspíš si říkáte, že je ostuda, že to nevím, ale přiznám, že jsem muzikál viděla jen jednou, tak se radši zeptám. Sice mě Terča poprosila, aby vypadal podobně jako jeden předchozí co jsem jí vytvořila (zde), ale tohle kritérium jsem jaksi nedodržela. Nebylo to proto, že bych vysloveně nechtěla, ale zjednodušeně řečeno mi k tomu tak nějak ty obrázky neseděly (a že jich je xD). Ovšem i tak se Terče moc líbil, za což jsem moc ráda =). Na celkový výtvor se můžete podívat zde ↓


Design with Glorča & Olga ©

17. listopadu 2009 v 19:16 | Jane
Po dlouhé době další design "na přání" tentokrát pro Katushku. Je jemně oranžový a jak napovídá titulek je na něm Glorča Fricová a Olga Lounová. Barva je jak vidíte oranžová. Bylo celkem fajn to probírat přímo s Katushkou. Jsem ráda, že se to nakonec vydařilo i když mi to trvalo =) (cca 2-3 hodiny si myslím). Na celkový výtvor se můžete podívat zde ↓

Muzikály_III ©

16. listopadu 2009 v 21:01 | Jane
Trochu jsem se nudila, tak jsem opět experimentovala. Co z toho vzešlo posuďte sami. Jedná se tentokráte o tapety k muzikálu Dracula a Kleopatra. Nevím, kdy se mi podaří vytvořit něco nového, protože s koncem prodlouženého víkendu mi také opět začíná školní kolotoč. Budu moc ráda, když se vyjádříte, klidně i k tomu, jestli sem mám i nadále tyto své výtvory z nudy zveřejňovat. =) Rozlišení je 1024 x 768.


Uwe Kröger - Autogram

16. listopadu 2009 v 16:19 | Jane
Popravdě k tomuhle článku se dokopávám už delší dobu. Protože jsem při vyhledávání obrázků narazila na několik podpisů, rozhodla jsem se je sem dát, spíš pro zajímavost. Postupem času je doplním i k Maye. Nechci tvrdit, že se jedná o mé autogramy, to ani zdaleka ne. Zdroje jsou uvedené na konci článku. Fotografie, nebo možná spíše autogramkarty jsou různé, někdy z představení jindy "z civilu". Samozřejmě je sem nedávám všechny, ale jen některé.

14. 11. 2009

15. listopadu 2009 v 20:16 | Jane |  Další muzikály
Konečně jsem dokončila přípravu na sepsání tohoto článku. Nejprve by se hodilo začít jak k tomu všemu vlastně došlo. Tento den se konal další z fanklubáckých srazů a já z jistých důvodů ani nepočítala s tím, že někam nepojedu. Ovšem po milém rozhovoru s Katush a Terkou jsem se rozhodla, že to přeci jen risknu. Ze strany rodičů jsem získala souhlas, takže mi v cestě už nic nebránilo. Vyhledala jsem si zpáteční spoje a protože i děvčata šly, řekla jsem si, že by bylo fajn jít i na představení. Ovšem za to, že jsem se na něj nakonec dostala vděčím především Katushce a Glorče. O jaké představení se jednalo? Adéla ještě nevečeřela. Původně dříve jsem si říkala, že na toto představení ani nepůjdu, ale musím říct, že i když jsem neviděla film, tak muzikálem jsem byla velice mile překvapená a líbil se mi. A co se týče cesty zpátky, byla zpočátku celkem hektcká, protože jsem k autobusu dobíhala na poslední chvíli a to doslovně. Teď tedy k obsazení a mým názorům obecně =)

Nick Carter - Petr Vondáček 10/10 - tvář známější asi z pořadu Hádej kdo jsem. I když jsem netušila co mám čekat, musím říct, že se mi jeho výstup celkově líbil. Některé momentky byly opravdu povedené a když si k tomu vzpětně představím jeho grimasy, musím se přinejmenším usmát. I v zákulisí mi přišel celkem fajn.
Komisař Ledvina - Oldřich Navrátil 10/10 - tady témeř nemám co dodat, skvělé přímé odpovědi humorně podané v různých situacích. =)

AFF n. 13

15. listopadu 2009 v 13:39 | Jane
Po delší době opět nové aff, je jím Katycl, kterou všichni okolo už znáte. Sice na "diplomu" od ní mám mnou nesnášenou Kamilu, ale když se to tak vezme, můžu si za to sama, protože na dotaz co na něj chci, jsem odpověděla, že je mi to jedno, hlavně proto, že mi nebylo zrovna do zpěvu. I když je na něm Kamila, je pěkný a děkuju za něj. Tady je výtvor ode mě.

Praha

13. listopadu 2009 v 18:06 | Jane |  Plány
Ač jsem to nijak neplánovala, plány se změnily. Zítra tu nebudu, protože odjíždím do Prahy na sraz muzikálovců. Původně jsem ani počítala s tím, že pojedu, o to větší pak byla má radost, když se to změnilo. Moc se tam těším hlavně také proto, že se konečně "naživo" uvidím s Anet a opět se uvidíme s Katush, Terkou =). Vám všem dalším co tam budete příjemnou cestu a zítra ahoj ;)

Nová podoba stránek

10. listopadu 2009 v 22:04 | Jane |  Monča Absolonová
Díky upozornění od Anet jsem se dozvěděla, že má Monika opět novou verzi stránek, tedy spíš nový vzhled, abych byla přesná. Jelikož je teď stále aktuální anketa Zlatého slavíka, tak hned při kliknutí na stránku Vám tam naskočí okno s návodem jak zahlasovat pro Moniku. Nedá se říct, že by byl design nějak špatný, moc se mi líbí, tedy obvzlášť obrázky, které se objevují na levé straně. I ta růžová barva je taková decentní, takže to vypadá moc hezky. Což od někoho, kdo je odpůrcem růžové ve všech podobách, je myslím zajímavé prohlášení..=) Jen si vždycky říkám, že je hrozná škoda, že ani tyto, ani ty předchozí fotky, a uznávám, že všechny byly krásné, zmizely a neobjevily se ani v galerii :(...Kdo chce může se podívat, odkaz znáte.

Modní přehlídka Žena.cz & Monika Absolonová

10. listopadu 2009 v 18:07 | Jane |  Monča Absolonová
Sice už je to akce v podstatě měsíc stará, ale určitě stojí za to se o ní alespoň zmínit. Jednalo se o módní přehlídku módních tvůrců: Josefíny Bokošové, Borise Hanečky a Michala Zapomněla. Jako modelky se zde představily nejen osobnosti jako Aňa Geislerová, Monika Absolonová, Petra Nesvačinová, Jakub Prachař, Daniel Bambas a Jiří Chum, ale i čtenářky internetového serveru Žena.cz. Jak víte, tohle není první akce, kde Monika vstoupila na módní molo (např. zde). Ovšem tentokrát se nejednalo o šaty svatební, nýbrž jiné.
(zdroj fotografie)
+ ještě jedna citace ze zdroje, která se mi docela líbí:
"A proč se na mole objevily i obyčejné ženy?

"Protože v naší redakci věříme, že opravdu každá žena může být modelkou, když dostane příležitost, rozhodli jsme se naši módní přehlídku pojmout jinak. Místo profi modelek se na mole setkaly ty, o kterých píšeme, s těmi, pro které píšeme," vysvětlila šéfredaktorka Líba Drdáková."