Srpen 2009

Bolt

31. srpna 2009 v 14:05 | Jane |  Trošku mimo...
Trošku mimo tématiku blogu. Jedná se o animák od Disneyho, kde hlavní hrdinou je pes Bolt. V článku budete mít videa nej scének. Ty hlášky jsou fakt úžasný, pro pobavení a zlepšení nálady fakt best."Ty Žeryku, v těhle tlapkách se skrejvaj fakt vostrý drápy a nepřej si a já tě varuju, nepřej si, abych je musela vytasit! To nerozchodíš...kam čučíš?"
"Zpátky! Když na ten zámek budu upřeně zírat, vybouchne a rozpadne se na padrť."
"A pak, že šílená může bejt jen kráva."
XD
"Co mi to teče z tlapky za rudou kapalinu?"
"To je krev ty pako."
"A potřebuju ji?"

Niveneh

31. srpna 2009 v 11:33 | Jane |  Hudba
Vím, že se to sem co se týče muzikálů vůbec nehodí, ale nemůžu si pomoc, naprosto mě tenhle song učaroval. Snad to přežijete =)

Aktualizace

31. srpna 2009 v 11:31 | Jane |  Plány
Číslo nevím kolik, a ono na tom ani tak nesejde..školní rok už opět začíná a s tím souvisí i příspěvky na blog, protože nevím jak časté budou, to záleží na tom, jaký nám vymyslí rozvrh. Jinak pro Vás mám takové malé info:


 • na blogu friend-friend.blog.cz založeném s Andy už nespolupracuji, zak pokud by to za mě někdo chtěl převzít a spolupracovat s Cami, stačí napsat.
 • budu spolupracovat na novém blogu emmw-site.blog.cz o HP sama uvidím, jak mi to půjde, spíš jestli, třeba mě po chvíli vyhodí, to se uvidí =)
 • Dál bych Vám ráda připomněla 2. úkol do soutěže VM (Vymysli si muzikál), který spočívá ve vytvoření obsazení, jak, to záleží na Vás, jediná, kdo zatím splnil tenhle úkol je C.ind.ere.lla, za což jí děkuju.


Monča jako reportérka

30. srpna 2009 v 19:40 | Jane |  Monča Absolonová
Popravdě u těchto videí jsem se fakt pobavila =) O co vlastně jde? Monča Vás vezme do zákulisí divadla Hybernia a promluví si například se Zdenkou Trvalcovou, Tomášem Traplem, či Josefem Vojtkem =). Ty Mončiny natáčky taky nemají chybu =D Fakt stojí za to, tak doufám, že se mi to sem podaří dát, nebo tu budete mít zase jenom odkaz ...
Monika si vyzkoušela roli zuřivé reportérky. Výsledkem jsou uvolněné rozhovory s jejími kolegy a pohled do zákulisí muzikálu Dracula, ve kterém jde občas i o život.

Design with Zbyněk Fric ©

30. srpna 2009 v 16:55 | Jane
Po dlouho dlouhé době design na přání, tentokrát se Zbyňkem. Žadatelka nenapsala ani velikost ani barvu, tak jsem to vzala do vlastní iniciativy, snad to bude vyhovovat, tedy pokud se bude líbit...V článku jsou informace k designu, zápatí je povinné, protože obsahuje odkaz. Líbí se?

To je Kamila?

30. srpna 2009 v 10:48 | Jane |  Další muzikály
Brouzdám po youtube a na co všecho nenarazím =) Samozřejmě, už jsem objevila několik videí z Průhonic, kde jsem jak víte, nebyla. Ty možná příjdou vzápětí =) Teď zpátky ke Kamile, popravdě nepoznala bych jí, co se týče vzhledu, ale hlas má stejný, tedy skoro. Uznávám, i když mě to udivuje, že to zpívá moc hezky, ale co se týče vztahu ona x muzikál, tak to mi pořád nějak dohromady nejde. Co Vy? Jaký máte názor? (Na video, na cokoli =))

Matka & syn

30. srpna 2009 v 10:43 | Jane |  Další muzikály
No to se na mě nezlobte, ale to sem musím dát =) To jsem se opravdu neudržela. Leona a malý Josef Vágner xD Fakt good video. Pokud je tu nějaký jeho fanoušek/fanynka neberte si to nijak osobně, jen mě to fakt dostalo. Jinak jak víte je to z muzikálu Monte Cristo ;)

Kiki a Alan?

29. srpna 2009 v 21:29 | Jane
Celkem šokující zpráva, i když nikterak radostná...Alan s Kiki se prý rozvádějí. Že byste to do nich neřekli? Vždyť přece vždycky vypadali šťastně...jak se zdá tak i zdání může klamat. Do jejich soukromí a důvodů k tomuto činu podle mého nic není i když bulvár by z toho nejradši udělal další extra aféru, aby si měli jak zvýšit prodej...Co dodat, jen asi to, že je to smutné =(, ale pořád lepší, než aby spolu byli nešťastní...nevím...
Zde máte dva nalezené články na toto téma: (pokráčo v celém článku)

"Ano, rozešli jsme se," potvrdila Super.cz roztřeseným hlasem Kristina. "Nikdo třetí v tom není. Mezi námi vznikl určitý problém, který se bohužel nevyřešil. Je to velmi čerstvé a hlavně bolestivé, vůbec se mi o tom nechce mluvit," dodala roztřeseným hlasem půvabná blondýnka.
Kristina se s Alanem seznámila před čtyřmi lety na prknech Divadla Broadway, kde zkoušeli muzikál Tři mušketýři.
"Myslela jsem si, že je Alan muž na celý život, a moc mě mrzí, že to takhle dopadlo," říká smutně tanečnice a choreografka.

Free Willy

29. srpna 2009 v 16:43 | Jane |  Hudba
Není co dodat, úžasnej film plus super písnička = fajn video =)

Old horse

29. srpna 2009 v 16:37 | Jane |  Kresby tužkou
Hned v úvodu, aby nedošlo k nějakému omylu, nemyslím tím, stáří onoho koně, ale stáří obrázku jako takového. Objevila jsem ho celkem náhodou, při úklidu. Byl pečlivě schovaný a když už jsem ho tedy objevila, tak jsem přemýšlela, kdy jsem to vlastně kreslila. Došla jsem k závěru, že je ještě ze základní školy, někde z 7. - 8. - 9. třída, přesně to nevím, datum jsem si v té době ještě nepsala (:D hold chyba). Klidně komentujte, ale prosím lehce s rezervou ke stáří. Díky =)

Hádej_006 - ceny

29. srpna 2009 v 16:09 | Jane |  Hádej
Hurá, konečně jsem dokončila i diplomy za šesté Hádej...Sic se účastnily jen dvě, vedly si opravdu skvěle, na to jak jsem si dala záležet na záludnosti =) I když, chcete se pobavit? Zavařila jsem sama sobě, protože jsem si obrázky, z kterých jsem to vytvořila neuložila do složky do doby, než to uzavřu, jako to dělám jinak vždy..(že by za to mohly škrkny?:D kdo ví), tak jsem sama musela pátrat, ale naštěstí jsem všechno našla =) i když jsem si u toho nadávala do všeho možného. Poučení pro příště, tak snad nezapomenu. Snad se Vám odměny budou líbit. Miri Tvůj dodatek jsem samozřejmě uznala ;) a díky za účast!

Průhonice? Příště...

28. srpna 2009 v 21:13 | Jane
Zase se projevilo pravidlo neplánuj. Do Průhonic nejedu, tedy ne, že by to bylo kvůli bratrovu autu. Zítra se po dlouhé době uvidím se svou dlouholetou kamarádkou. Takže tedy doufám, že mi alespoň budete vyprávět =) Nevyšlo to loni, ani letos, tak snad příště. Se záčátkem školního roku opět klesá návštěvnost, ale popravdě se tomu ani nedivím =). Mějte se mi krásně a zítra se třeba ozvu.

Úprava...dokonána

28. srpna 2009 v 16:55 | Jane |  Plány
Chystám se překopat systém rubriky muzikálový klub, tak pokud jsem příjdete v prostřed proměny, berte to prosím s rezerou. Bude to doufám přehlednější, tak snad se mi to podaří, vše tak, jak má =)

Tak jsem skončila se slibovanou úpravou. Jsem celkem spokojená, i když to bylo hodně zdlouhavé. Co Vy na to? Také jsem si vytvořila 4 klikací ikony (:D) Takže si je kdo chce, klidně dejte k sobě :D Jinak si myslím, že tu tenhle design a styl zůstane asi hodně dlouho. Říká se, že změna je život, tak jsem se to rozhodla preferovat, snad se nebudete zlobit.

Harry Potter & Half blood prince

27. srpna 2009 v 20:37 | Jane
Vím, že tu delší dobu nebyl žádný film online, tak jsem se to rozhodla trochu napravit. Nevím kolik z Vás už vidělo šestý díl Harryho Pottera, ale po včerejším pátrání jsem ho sama shlédla, díky internetu. Musím uznat, že už od jeskyně jsem chvílemi měla co dělat, abych neslzela...vím je to dětinské, ale Albus byl jednou z mých oblíbených postav...myslím, že při sedmém dílu budu řvát jako želva, to se asi už fakt neudržím...Moc se mi líbily určité "hlody", které určitě postupem času dodám =) Tak pěkné pokoukání (i když na části :D).

14. design

27. srpna 2009 v 20:04 | Jane |  Plány
Tak jo, vím, že se tu Glorča moc dlouho neohřála, ale chtěla jsem vyzkoušet nový styl designu...je to taková směsice muzikálů, tedy jak vidíte sami. Co si o tom myslíte? Uznávám, že vychytat mouchy bylo dost náročné :D, ale s výsledkem jsem docela spokojená =)Pokud byste hledali záhlaví k aktualizaci, tak se skrývá na levé straně ;)

Hádej_005 - ceny

27. srpna 2009 v 13:05 | Jane |  Hádej
Nevím, připadalo mi, že jsem s tímhle Hádej šáhla trochu vedle, přeci jen...účast jen dvou je mi jasnou odpovědí. I tam Vám dvěma holky moc děkuju a doufám, že se Vám "diplomy" budou líbit. Momentálně budu asi mimo pc,užívat posledních volných dnů svých prázdnin, takže diplomů za Hádej_006 se dočkáte o něco později. V článku je ukryto řešení pro ty z Vás, kteří se chtějí podívat. Tématicky jsem zvolila HP, snad to nevadí...(?)


HP6...se přesouvá

26. srpna 2009 v 15:17 | Jane |  Plány
Jen takový mini oznamko, dneska od 17:00 tu nejsem...a jak článek napovídá jedu na HP6 do Liberce, bohužel sama, protože tu není nikdo v okolí, kdo by se přidal...

Aktualizace
...auto zkrachovalo, takže se HP6 se přesouvá na neurčito...

Without name 2

25. srpna 2009 v 19:58 | Jane |  Kresby tužkou
Jasně, já vím, neubylo by mě, kdybych tomu dala nějaký název, jenže mě žádný takový co by k tomu seděl nenapadá, příjde mi blbý k tomu psát jen Dracula, Mona Lisa atd. je to takový suchý...Jinak co k tomu napsat...byl to můj první prázdninový pokus, jak je možná vidět podle datumu. Není to nijak závratné, ale třeba v tom někdo pozná o co vlastně šlo (no i kdyby ne, nakonec dám asi radši předlohu)...díky za každý komentář, jen prosím slušně, díky...

FM - září 2009

25. srpna 2009 v 19:48 | Jane
Sic nevím, jak jsem na tohle téma příšla, ale to snad nevadí. Jaké? :D Van Helsing. Vím, že se na muzikálový blog moc nehodí, ale jako každý, tak i já mám své "úchylky" (a že jich je požehnaně), a tenhle film asi patří mezi ně (už to tak vypadá) Tak se klidně pustťe do prohlížení a hlasování, budu jen a jen ráda. Obrázky jsou zaměřené na Draculu a jeho nevěsty spolu s Gabrielem a ženskou hlavní hrdinkou u níž mi momentálně vypadlo jméno (což by se mi asi stát nemělo, ale stalo :D) Ha, už vím, Anna! Jasně, může za to zázrak jménem internet, ale i tak =)
Foto č. 1 ↓

Plán_008 + AFFS n. 13

25. srpna 2009 v 19:09 | Jane |  Plány
Nebojte, neupsala jsem se, co se týče čísla Aff, protože jedno "ze seznamu" vypadává, tedy alespoň prozatím, protože blog je pozastaven. Tímto novým Aff je Katush-ka. "Diplom" jsem Ti udělala "do barvy" tak snad se bude líbit (je v článku). Jako vždy Vám tu alespoň nastíním, čeho se zde dočkáte v příštích dnech. Teď si nejspíš "odskočím" na druhý blog, protože je značně zanedbán...no nic, ale ještě Vám sem dám jeden obrázek, snad se nezděsíte. Tak tedy:
 • Obrázek z prázdnin
 • Diplom za Hádej_5/6
 • Diplomy od Vás
 • Rozhovor s Martou Jandovou
 • Příspěvěk do Adoptuj si...
 • Rozhovor s Leonou Machálkovou
 • Další obrázek z prázdnin
 • Text písně
 • Křížovka
 • 13. bleskovka
 • ...to be continued...
To docela jde ne?