Červenec 2009

Jackson Rathbone

30. července 2009 v 14:20 | Jane |  Co si myslíš o...
Další osoba, kterou můžete samovolně "zdrbnout" tak doufám, že se tu najde pár lidí co se vyjádří a třeba mezi sebou budou diskutovat.
Z mého pohledu...no ještě před Twilight, jsem neměla ani ponětí, že někdo takový exituje. Ano asi je to ostuda, ale nikdy mě nijak nebralo brouzdat po internetu na stránkách, které mi nic neříkají, natož pak někoho hledat. Herec je to fenomenální, no uvažte, kdo by dokázal mít tak předvědčivý výraz převážnou část filmu? Mě připadá jako celkem sympatický a milý člověk, i když ho samozřejmě neznám. Co Vám? Co si o něm myslíte? Dovedete si jako Jaspera představit někoho jiného?

Adoptuj si - Charmed II

28. července 2009 v 10:30 | Jane |  Adoptuj si...Filmy
Druhá část, zatím nijak populární (tedy u Vás) filmové adaptace této rubriky. Však ono na muzikály časem dojde. Jen nevím, kdy přesně to bude, tak prosím strpení. Nevím ani, kdo bude další postava, ale určitě nějakou vymyslím. Nebo to udělám trošku jinak. Tentokrát padla volba na mou nejvíce oblíbenou čarodějku, tedy Piper, její proměny příjdou později. Uznávám, že se mi nechtějí hledat obrázky, tak je zatím hotova jen jedna a to dá se říct, ještě jen napůl. Tak se nezlobte a pokud máte nápad na někoho dalšího, ráda si ho vyslechnu i když nevím, kdy budu schopná vyhovět.

Piper Halliwell ↓

Jsi můj pán

26. července 2009 v 14:00 | Jane |  Muzikál Dracula
Tentokráte v podání hned čtyř zpěvaček a to Leony Machálkové, Ivety Bartošové, Ilony Csákové a Heleny Vondráčkové. Jedná se o záznam z Helenina DVD (Holka od Červený Řeky ) Legendární výroční koncert s hosty. Není to nijak špatné, obvzlášť Ilona to zpívá opravdu moc moc hezky. Ostatní taky nejsou špatné, u Leony se mi nějak nesedí líčení, ale to s tím nesouvisí, ale Helena by tuhle písničku v muzikále jako takovém asi zpívat nemohla...nebo což o to, mohla, ale nevím, jestli by byla oblíbenou Lorraine. Je to jen můj názor, co si myslíte Vy?

Charmed ©

23. července 2009 v 12:55 | Jane
Další z načasovaných článků...jednu neděli před odjezdem jsem se nudila, tak jsem tvořila tapety, tentokrát na téma Charmed, sice nejsou nic extra, ale třeba se budou líbit. Co víc dodat? Vynechala jsem Billie, protože ji zrovna dvakrát nemusím, ale jinak je podle mě Charmed fajn seriál, stejně jako StarGate. No tapety posuďte sami, klidně se vyjádřete do komentářů, přečtu si je, až budu k dispozici.

VM - 2. úkol

18. července 2009 v 10:50 | Jane |  Soutěže
Snažím se držet plánu, takže Vám sem teď vypíšu druhý úkol pro soutěž Vymysli si muzikál. První už jste splnili téměř všichni, za což děkuju. Vážně jsem nevěřila, že se vůbec někdo zapojí, natož pak, aby jste byli ve splňování tak rychlí. V článku budou vložena všechna loga, které už máme, abych je nemusela hledat v pc. No a co tedy bude Vaším druhým úkolem? Celkem logicky vzato, už máte námět, logo, takže přichází na řadu obsazení. Jakým způsobem se tohoto úkolu zhostíte je jen na Vás. Je jedno, jestli v něm budou jen čeští herci/zpěváci či jen zahraniční nebo to namícháte. Je fuk, jestli se rozhodnete obsazení zpracovat graficky, nebo ho napíšete sem do komentářů. Žádný termín nezadávám, protože jsem se to rozhodla nechat na Vaší vlastní zodpovědnosti, a jak vidno se to docela osvědčilo. Navíc teď když je léto má každý starostí až nad hlavu. Takže tento článek berte možná spíše jako informační.

Mona Lisa - video

9. července 2009 v 16:58 | Jane |  Muzikál Mona Lisa
Takové postarší video (tedy pokud se zobrazí) kde mluví P. Vojtek a J. Skrčeská zmiňuje se zda Dracula a Mona Lisa a projekce, které jsou v tomto muzikálu. No a jelikož mi opět nejde vložit, tak tady máte odkaz →here
(Tenro článek byl načasován)

Ashley Greene

5. července 2009 v 13:30 | Jane |  Co si myslíš o...
Další slibované téma do této rubriky, tentokráte je to Ashley Greene, všem známá hlavně jako Alice Cullen z filmové ságy Twilight. Co si o ní myslíte? Podle mě je fajn, usměvavá a na pohled sympatická osobnost. Vyzařuje z ní (pro mě) jakýsi pocit pohody, se kterým jsem se ještě nesetkala. Není to jen rolí Alice, ale všeobecně. Jaký je Váš názor?

Avon pochod 2009

3. července 2009 v 16:20 | Jane |  Monča Absolonová
Jak víte každoročně se pořádá tento pochod. Tady máte video z úvodu, kde je k vidění i Monča. Kde přejí samé různé věci. Hledat informace bylo dost složité, tak se snad spokojíte zatím jen s videem. Ostatní možná časem dodám. Byl jste tam někdo? Byl byste ochotný poskytnout jakousi recenzi na mail? Pokud ano, díky.
(Tento článek byl načasován)

FM - srpen 2009

1. července 2009 v 13:00 | Jane
Další hlasování o fotku měsíce, jak jste si možná někteří všimli, zkrátila jsem hlasování o dva dny, ale snad mi to prominete. Tentokrát jsem zvolila muzikál Mona Lisa, zaměřený spíše na osobu jež je na designu, tedy Smrti. Nevím zda to nebude fotka i na měsíc září to se když tak vyřeší na v průběhu. Tak příjemné hlasování =)

12. bleskovka

1. července 2009 v 10:15 | Jane |  Bleskovky
Jak jsem slíbila tak činím i když s časovým posunem. Je škoda, že mi počet bleskovek nesedí s počtem designů, ale možná vytvořím ještě jednu, tak to bude ok. Žádné záludnosti Vám sem dávat nebudu. Času máte dost, tak věřím, že se odpovědi nevím nedočkám. Internet Vám poskytuje téměř neomezené možnosti, jak stejně sami dobře víte, takže nějaké to datum či něco podobného nebude problém najít =) Diplomy budou nejspíš až na konci prázdnin, protože nevím, kdy se dostanu k blogu, to jen abyste si nemysleli, že jsem na Vás zapomněla. Pěknou zábavu.
  1. Čí byl nápad vytvořit muzikál Mona Lisa?
  2. Kdo hraje Edwarda Rochestera v filmové verzi Jane Eyre z roku 2006?
  3. V jakém znamení a kdy se narodila Glorča Fricová?
  4. Kolik muzikálů si viděl/a a jaké to byly?
  5. Kleopatra X Mona Lisa (vyber)
  6. Kdy se do divadla vrátí Angelika? Respektive kdy má po odmlce první představení?
  7. Jak se jmenuje Dashino cd?
  8. Kdy dostala Mona Lisa zlatou "desku"?
  9. Jak se jmenuje autor knihy Fantom Opery?
  10. Kdy zemřela Carmen Amaya?