Květen 2009

FM - červenec 2009

31. května 2009 v 22:08 | Jane
Tak tentokrát jsem byla o něco kreativnější a vybrala do fotky měsíce jednoho ze svých oblíbenců...pro mě nejskvělejší Fantom Opery jakého jsem kdy shlédla a nejen to - Gerard Butler. Popravdě nevím, jak to dopadne s jeho uvedením na blog, a Vaším hlasováním, protože velkou většinu letních prázdnin jsem mimo provoz, tedy mimo počítač. Přinejhorším to bude fotka na měsíc září, to se ještě uvidí. Na výběr máte opět z několika fotek...

Foto č. 1 ↓

Adoptuj si - Charmed I

31. května 2009 v 21:51 | Jane |  Adoptuj si...Filmy
Ano já vím, není to film, nýbrž seriál, ale extra novou rubriku kvůli tomu dělat nebudu. Jelikož se nikdo z Vás nevyjádřil k tomu, v jaké formě mám nadále vést tuto rubriku, rozhodla jsem se to udělat lidově řečeno půl napůl. Komu se to nelíbí, upřímně, měli jste se vyjádřit. Postupně sem snad dodám všechny žádané postavy. Nejsem stroj a pomalu se půjdu uložit ke spánku, tedy spíš k poloze "zírá do zdi" moje myšlenky víří neuvěřitelnými směry a já se pokusím je nějak usměrnit, abych se mohla věnovat i jiným věcem.

AKTUALIZACE:
2. 6. 09 - přidán Cole Turner
3. 6. 09 - přidána Billie Jenkins
3. 6. 09 - Přidán Leo Wyatt
3. 6. 09 - přidána Phoebe Halliwell

Dočkáme se...?

31. května 2009 v 20:49 | Jane |  Muzikál Dracula
Brouzdám internetem bez cíle, bez nálady, která se vytratila do nenávratna a při tom narazím na prý nově založené, nebo spíše zrenovované stránky Daniela Hůlky. Ovšem ani tehdy se můj zájem nijak nezvýšil do chvíle, než jsem začala číst a ne jen prázdně koukat do monitoru. Upoutal mě tento odstaveček:

"...Zkoušky na Nikitu jsou v plném proudu stejně jako natáčení DVD Draculy, takže se jistě máte na co těšit."

Znamená to tedy, že když už se nedočkáme obnovené verze 3M, dočkáme se tedy alespoň Draculy? Bylo by to skvělé...byl by to nepopiratelně skvělý pocit mít možnost pustit si Draculu a vzpomínat na chvíle, kdy člověk seděl v divadle a kochal se krásnými kostýmy a samozřejmě výkony herců. Nevím zda to brát jako definitivní a 100% informaci, ale nezbývá nic jiného, než čekat a doufat...

Please vote!_3

31. května 2009 v 19:25 | Jane |  Trošku mimo...
Díky Vaší hojné podpoře se tento blog dostal do 3. kola soutěže o nej blog. Díky všem, co hlasovaly v jeho prospěch. Jinak od příštího týdne mi opět začíná škola a praxe už bohužel skončila. Takže toho tu i tak moc nebude, protože těch pár týdnů bude dost náročných. No zpět k soutěži, je pořád na Vás, zda podpoříte zrovna tento blog. Všem co tak učiní děkuji.
Hlasovat můžete
→ZDE←

GSW - ceny

31. května 2009 v 0:06 | Jane
Tak jsem konečně dokončila diplomy za GSW...vítězkou se stala Wampire from hell se svou tapetou na téma Twilight. Tímto Ti gratuluji v článku máš pár odměn, snad se budou líbit. Díky všem za hojnou účast i trpělivost. Doufám, že se Vám diplomy budou líbit, tentokrát jsou v o něco větším formátu, ale snad to nebude moc velký problém...Jinak Monte Christa jsem ještě nedokoukala, takže na recenzi si budete muset ještě počkat, dále díky všem za gratulace k podpisovce. Teď už konečně k těm diplomům..sluší se začít vítězem..

Czech Cats

27. května 2009 v 19:34 | Jane |  Další muzikály
Po delší době opět pár videí, tentokrát s muzikálem Kočky, ten se u nás bohužel příliš dlouho neudržel. Ale i tak tu máme možnost shlédnout pár momentků z různých vystoupení. Časem sem možná přidám alespoň mp3jky, když budete chtít. No a jelikož, díky Vaší pilné podpoře jsme se dozvěděli, co vzešlo z černé číči, tak pro Ty z Vás, které to bavilo, tady mám další příšerku.
No jinak přeji pěkné pokoukání, já se jdu koukat na Monte Christa, zatím jsem ho neviděla, tak Vám sem možná pak napíšu co si o tomto muzikálu myslím.

Lorraine ©

26. května 2009 v 22:23 | Jane |  Muzikál Dracula
Tak jak jsem napsala už včera, tvořila jsem tapety. Jsou tentokrát tři, na pokračování jaksi nemám náladu. Nevím ať dělám co dělám nijak dlouho u toho nevydržím. Jediné co pro mě zůstalo rutinou jsou procházky se psem. No...taková připitomělá vsuvka do jinak vcelku normálního článku. Zpracovala jsem obrázky Lorraine z obnoveného Draculy a vznikly z toho tři tapety. Každá je zaměřena na jednu představitelku. Budu velice ráda, když se vyjádříte...alespoň bych měla malinkou záminku něco číst.

Tvořím...

25. května 2009 v 20:24 | Jane |  Trošku mimo...
...další tapety k muzikálům, snažím se nějak zaměstnat svou mysl, aby se nezaobírala jistými směry. Tak se máte na co těšit, zatím Vám tu sem dám malé vejce, když budete poctiví, tak se z něj po 5-6 kliknutí něco vyklube a po 50-51 kliknutí to dospěje do finální fáze. Jste zvědaví? Tak klikněte, nejste? Tak to jednoduše ignorujte.

aktualizace: Jak vidno mé vejce mi smazali (šmejdi) tak Vám sem dám jiné, co se z toho vyvrbí těžko říct

A další..._2

24. května 2009 v 19:45 | Jane |  Trošku mimo...
Tak započalo druhé kolo soutěže o nej celebritu, jsou přihlášené samé české, což je skvělé. Jak už nejspíš víte z druhého kola jsem tam s Monikou Absolonovou, takže kdo nás chce podpořit, tak prosím
Díky všem

VM - 1. úkol

24. května 2009 v 15:50 | Jane |  Soutěže
AKTUALIZACE
Zapsání již odevzdaných log. Díky, všem za jejich přidání =)
Možnost přihlášky tu myslím byla dostatečně dlouho na to, abychom mohli začít. Co po Vás tedy budu chtít? Logo či motto Vašeho muzikálu. Záleží jen a jen na Vás jakou formou to pojmete, zda to bude jen psaný text, či to zpracujete za pomoci grafiky. Myslím, že jako první úkol to není nic těžkého. Nebo snad ano? No a protože je to první úkol napíšu Vám sem i přehled všech přihlášených. Žádný termín nezadávám, protože jsem se to rozhodla nechat na Vaší vlastní zodpovědnosti. Jinak je také možné, spíše jisté, že se tato soutěž pozastaví na dobu letních prázdnin, ale možné je cokoli. Rozhodla jsem se, že hodnotit se bude nejspíš až po splnění všech úkolů, protože muzikál nelze hodnotit po částech. Však si počkejte co já si všechno vymyslím...Kam s logem/mottem? Buď k sobě na blog (z toho plyne, že pokud to budete mít u sebe stačí mi k tomuto článku komentář s odkazem), nebo ke mě na mail (najdete ho v celém článku), to záleží také čistě jen a jen na Vás.
Účastníci soutěže:
 • Katy
  Muzikál o Dr.House - ODEVZDÁNO
 • Miri Nikolaj
  Muzikál o Robinu Hoodovi - ODEVZDÁNO
 • Terča
  Muzikál Hříšný tanec - ODEVZDÁNO
 • Lufí
  Muzikál Petr a Lucie - ODEVZDÁNO
 • Monusinaa
  Muzikál Za všechny prachy - ODEVZDÁNO
 • Alí
  Muzikál Zoro, tajemná tvář - ODEVZDÁNO
 • C.ind.ere.lla
  Muzikál Večer tříkrálový - ODEVZDÁNO
 • Terka
  Muzikál Trojská Helena
 • Ivanulkaa
  Muzikál Pán Prstenů a Harry Potter (tady bych doporučila vybrat si jen jedno téma, i tak to bude dostatečně náročné, ale záleží na Tobě)
Jak vidíte určitě se máme na co těšit. Díky všem za bohatou odezvu na můj z počátku dost ztřeštěný nápad.

GSW - finále

24. května 2009 v 15:34 | Jane
Tak jsem Vám nechala týden na to, abyste zamíchali pořadím, jak se Vám to povedlo či nikoli posuďte sami, nechci tuto soutěž nijak zbytečně protahovat, to je jeden z hlavních důvodů. Tentokrát bohužel vypadly Ivča s Terkou...diplomy udělám všem až po skončení finálového kola. Kdo nám tedy zůstal?
Toto kolo bude ukončeno 31. 5. 2009

Krize...bolí to...

23. května 2009 v 22:53 | Jane |  Plány
Všem se Vám moc omlouvám, ale mnoho okolností v mém životě mě dohnalo do jedné z hlubších depresí, pocitu bezmoci a samoty. Nevím jak budu či nebudu schopná se věnovat blogu, takže pokud by tu nějakou dobu byly jen už dříve načasované články, berte to prosím s rezervou. Nevím kdy a jestli vůbec se mi podaří se z toho nějak dostat. Nebudu Vám sem rozepisovat co mě trápí, protože je to má osobní věc, neberte to osobně, ale nikomu do toho nic není. Je koneckonců všeobecně známo, že si každý musíme své problémy vyřešit sám, a je jen na nás, jestli to zvládneme, nebo ne? Jak má člověk věřit, že za každým mrakem je slunce, když mu neustále prší...?

My adopted...

23. května 2009 v 22:37 | Jane |  Trošku mimo...
Tak jsem se připojila do řad lidí, co si adoptovali nějakého toho svého oblíbence, ti mí se ovšem vůbec netýkají muzikálů, nýbrž seriálu SG1. Vím, že tu o něm nic nemám, ale moc ráda se na něj dívám, tedy když ho stíhám ze školy. Je to super seriál a dlouhou dobu u mě vedl mnohem víc, než Čarodějky. Přemýšlela jsem také nad tím, zda své muzikálové a filmové "Adoptuj si" nebudu dělat také v "jednodušší formě", co si o tom myslíte? Chcete je jako animace, nebo normální obrázky? Jinak mými nej oblíbenci z SG1 je asi jako u většiny základní trojka, tedy Jack, Sam a Daniel, ale "adoptovala" jsem si i jiné. Pokud objevím nějaké další klidně si je sem přidám. Na vysvětlenou, neadoptovala jsem si nikoho z SGA, protože tahle verze seriálu mě nijak nezaujala.

Please vote!_2

23. května 2009 v 14:28 | Jane |  Trošku mimo...
Díky Vaší podpoře jsem v druhém kole soutěže o nej blog, díky všem za početnou podporu, je to od Vás moc milé. Stále je zde hodně účastníků a je pořád na Vás, zda podpoříte zrovna tento blog. Všem co tak učiní děkuji.

Hlasovat můžete
ZDE

Vše nej_4

21. května 2009 v 8:30 | Jane
Jak možná víte má dnes svátek Monika. No a co bych to byla za "fanynku" když to mám nazvat obecně, kdybych na ni zapomněla? Sic vím, že se sem nejspíš nikdy nepodívá, (z jistých důvodů, které ví jen Miri, to leda, že by jí to někdo ukázal) tak bych jí ráda poděkovala za všechny ty nádherné zážitky, které ve mě zanechala z muzikálů, za milý úsměv, prostě za vše. Je to podle mého nej zpěvačka s nádherným hlasem =) Taky Ti přeji, ať se Ti daří co nejlépe vě všem, co děláš, s nově chystaným cdčkem i samotným singlem, na který se už moc těším. Tak tedy Vše nej Moni! =)
PS: Dále také samozřejmě všem Monikám, které znám či ne, užíjte si dnešní den po svém =)

Pár diplomů

19. května 2009 v 18:00 | Jane
Doslova jen pár, ale budu jsem dávat i ty, které dostanu po uveřejnění tohoto článku, takže myslím, že bude docela "naducanej" i když dodatečně.

Angelika - 2. kostým

19. května 2009 v 12:05 | Jane
Dokončila jsem další kostým, vím, že Angelika nebyla uvedena jako první, ale vybrala jsem ji, také hlavně proto, že se tento krásný muzikál opět vrací =) Dalším důvodem je mi to, že na ony předchozí musím vyhledat dostatek obrázků. Nezbývá tedy než čekat, co za kostým přibude příště. Jinak jak vidíte na hlavním obrázku jedná se o kostým, který má Angelika v úvodu muzikálu a při písni Já povím to líp, tedy v době, kdy je stále ještě Angelika de Sancé de Monteloup.
Tyto obrázky NEKOPÍRUJTE, platí na ně, jako na jediné na tomto blogu přísný © jestli je u někoho najdu, tak za sebe neručím!

↓ Kostým jako takový ↓

11. bleskovka - ceny

18. května 2009 v 20:00 | Jane |  Bleskovky
Tak jsou tady diplomy za bleskovku, všechny jsou stejné. Prosím to, že je na diplomech za tuto bleskovku Leona, chápu, když jí někdo nemusí, nererte nikdo jako provokaci, prostě na ni padla volba, příště bude zase někdo jiný, jako kompenzaci můžete brát, že se budu snažit postupně vypracovat co nejvíce Vámi zvolených kostýmů, když k tomu bodou obrázky samozřejmě. Také bych Vám moc chtěla poděkovat za hojnou účast, 15 lidí je nejvyšší účast v bleskovce za celou dobu trvání blogu, takže díky!! =)

GSW - 2. kolo

18. května 2009 v 17:00 | Jane
Sice jsem den ukončení posunula o jeden den, ale snad Vám to moc nevadí. Vypadly ty z Vás co měly méně než 15 hlasů, což byly bohužel Lufí a Miri Nikolaj, diplomy Vám udělám hned jak budu mít volnou chvilku a ostatním hodně štěstí do druhého kola! =)

Praxe

17. května 2009 v 22:07 | Jane |  Plány
Ano, je to tak, příštích 14 dní mě čeká praxe, nevím kolik času mi bude na blog zbývat, protože zatím vůbec nevím co a jak bude, jen vím, že vstávám v 5:45, což bude taky docela sranda, tak pokud mi zítra zbyde čas, tak Vám možná napíšu jak to dopadlo a také možná začnu časovat články na letní prázdniny, protože to tu budu opravdu minimálně. Celé moje letní prázdniny jsou totiž totálně zabité.
No tudíž se s Vámi dnes loučím, ač jsem nevyrobila žádné zmiňované tapety, možná příště se polepším, díky těm, co se vyjádřili.
Jinak jsem se podívala na průběh hlasování o "nejlepší" podpiskatru pro Glorču a zjistila jsem, že solidně zaostávám, ale chápu to, asi není vhodná, koneckonců všechny jsou svým způsobem hezké, a já nikdy nic (s ničím) nevyhrála, pokud nepočítám pár soutěží z výtvarky na ZŠ, což už je hodně, hodně dlouho. (Teď nemyslím soutěže typu SONC, SONB, SONMP, apod.) I tak díky za všechny Vaše hlasy a doufám, že vyhraje ta nejhezčí. ;-) Mějte se tu zatím hezky, snad se brzy ozvu.