Únor 2009

Tajemství

28. února 2009 v 23:15 | Jane |  Co si myslíš o...
Zde je úplně jedno jak tohle téma pojemete, můžete zde rozebrat jak muzikál od Daniela Landy, či tajemství jak takové a mnoho dalšího co je spojeno s tímto slovem. Je to pro Vás něco co nikdy nesmí být vyzrazeno, nebo si s ním žádnou hlavu něděláte? Je známo, že snad každý má nějaký to svoje tajemství a zde nejde o to, aby jste ho prozrazovali, ale všemožným způsobem probrali! Tak hurá na komentáře =)

Horses

28. února 2009 v 23:07 | Jane |  Kresby tužkou
Po delší době možná něco, co se vzdáleně dá nazvat kresbou. Jedná se o dva koně ovšem jsou bráni pouze z hlediska mé fantazie. Bylo to kresleno o přestávkách ve škole. Zbytek je skryt v článku.
P.S.: Kniha byla přednastavena zatím do 12. kapitoly, zítra snad nastavím ten zbytek.

Twilight 4. chapter 2/2

28. února 2009 v 21:45 | Jane
Opět pokračování...uznávám, že texty u druhé části nejsou nijak důmyslné, hlavně proto, že nevím co k tomu napsat.

Twilight 4. chapter 1/2

28. února 2009 v 21:42 | Jane
Došla jsem k názoru, že další kapitoly načasuji tak, aby sem každý den přibyla alespoň jedna. Tak příjemné počtení...

Twilight 3. chapter 2/2

27. února 2009 v 19:49 | Jane
A zase druhá část, popravdě, moc jsem nevěřila, že někdo bude chtít, aby sem bylo přidáno pokračování (z pohledu toho, že třeba Podivuhodný případ dr. Jekylla a pana Hyda se neujal). Tudíž, jsem docela ráda, že se někdo našel =)

Twilight 3. chapter 1/2

27. února 2009 v 19:41 | Jane
Další pokračování...pro Martinu =)
3. FENOMÉN
Když jsem ráno otevřela oči, něco bylo jiné.
Bylo to světlem. Stále šlo o to šedozelené světlo zamračeného dne v lese, ale bylo nějak jasnější. Uvědomila jsem si, že moje okno nehalí žádná mlha.
Vyskočila jsem, abych se podívala ven, a pak jsem v hrůze zasténala.
Dvůr pokrývala pořádná vrstva sněhu, poprášila střechu mého auta a zabílila silnici. Ale to nebyla ta nejhorší věc. Všechen déšť ze včerejška zmrzl na led - a oblékl tak jehličí stromů do fantastických, úchvatných vzorů, ale ze silnice udělal smrtelnou ledovou klouzačku. Měla jsem dost co dělat, abych neupadla, když byla zem suchá; možná teď pro mě bude bezpečnější, když se vrátím do postele.

Mona Lisa - ukázky

26. února 2009 v 21:34 | Jane |  Muzikál Mona Lisa

Pár ukázek a také rozhovor s Hanou Zagorovou a Monikou Absolonovou. (Zdroj - tn.cz)

Twilight 2. chapter 2/2

25. února 2009 v 19:18 | Jane
Zatím se mi daří kapitoly rozdělovat do dvou částí, i když nevím jak dlouho se mi to bude dařit...Zde máte jak jinak než druhou část druhé kapitoly...

Twilight 2. chapter 1/2

25. února 2009 v 19:15 | Jane
Ok, Martina požádala o přidání další kapitoly ze Stmívání. Tak Vám jí sem dám a pak se odmlčím od pc, tak prosím neočekávejte nějaké reakce. Sama jsem teď ve 14. kapitole, ale nebudu si číst, jdu dokreslit co jsem začala o přestávce ve škole. Na ten dess snad dojde konečně zítra...

Poprázdninové myšlenky

24. února 2009 v 23:42 | Jane |  Mé úvahy
Zase nějaké ty moje řeči...týden jarních prázdnin je za určitou skupinou z nás a opět začíná "školní kolotoč." S tím souvisí i to, že sem budou články přibývat nejspíš ve větších intervalech. Předem upozorňuji, že příští školní rok, to se mnou (a ne/přibývajícími články) bude ještě horší, protože mě bude čekat zkouška dospělosti...tak komu se tady líbí, buďte prosím trpěliví...btw: odkaz v menu na bleskovku - je na druhém blogu...

Co se jinam nevešlo...

24. února 2009 v 22:40 | Jane |  Plány
Hned v úvodu díky všem co se zapojili do diskuze v návštěvní knize. Která byla upravena tak, aby ladila s designem blogu. Dále, co se týče spřátelování, stále trvá stav, kdy nespřáteluji, jedinou vyjímkou je zde Miri Nikolaj, na její blog chodím už nějakou dobu, tudíž, když se mě zeptala, souhlasila jsem. Popravdě odpovídat na komentáře kde Je KaŽdÉ pÍsMeNo jinak velké mě nijak neláká, možná je to tím, že mi tenhle styl psaní není sympatický, nikomu to nezazlívám, každý jsme nějaký. Tudíž máš Miri v článku diplom, protože si nenapsala co na něj chceš použila jsem Moniku coby Monu Lisu...snad se bude líbit.

Když útočí nuda...

23. února 2009 v 22:22 | Jane |  Kresby tužkou
...tak si kreslím, tedy většinou. Tohle se nedá ani považovat za nijakou extra kresbu, vlastně ani skicu, ale i tak Vám to sem dám, tak to hold dopadá, když se někdo jako já nudí při dvouhodinovce bankovnictví...posuďte sami...

Která Smrt?

23. února 2009 v 22:09 | Jane |  Muzikál Mona Lisa
Ano, uznávám, že tohle je zvláštní název článku...ale nelekejte se, jedná se pouze o další průzkum týkající se muzikálu Mona Lisa. Když už jsme u toho, jak si Vy představujete Smrt? Jako postavu v černé kápi s kosou, ženu, či muže? Vidíte ji, jako přízrak krásné ženy tak jako je zobrazována v tomto muzikálu, či úplně jinak? Budu zvědavá na Vaše vyjádření.

Jinak stále funguje NÁVŠTEVNÍ KNIHA neboli DISKUZNÍ PROSTOR TOHOTO BLOGU kde můžeme společně probírat různá témata, zatím si tam povídám jen s Anetou, ale je to s ní moc fajn pokec, tak se klidně přidejte!

Teď už hurá na anketu...
1. Kristina Kloubková-Bastienová ↓


Volvo - Vampire choice

21. února 2009 v 21:01 | Jane
Jak je vidět, i reklama na volvo má tématiku Twilight, jistě hlavně kvůli většímu zisku, který mu má zajistit hlavně to, že v už jmenovaném filmu tento vůz řídí Edward =) Podaří se?

A píšeš mi dopis

21. února 2009 v 20:50 | Jane |  Muzikál Mona Lisa
Opět ta samá písnička, ovšem tentokrát ne v podíní Mariána a Ivety, nýbrž Moniky a Petra Koláře. Je to z pořadu Deska roku. Ovšem zdá se mi, že píseň není kompletní, protože byla "přerušena" názorem někoho na zrovna vyhlášenou kategorii. Ale i tak je to písnička moc pěkná a je docela zábavné pozorovat jak youtube posune zvuk u videa... Tak tady to je ↓

Plakáty k HP6

20. února 2009 v 11:58 | Jane |  Harry Potter
Tak tady máte tři plakáty k novému dílu HP, které už vesele obíhají internetem. Podle mého jsou docela povedené. Je hold vidět, že Harry už není malý jedenáctiletý klučina s bohatou čupřinou a jistým nadáním na průšvihy, ale téměř dospělý muž, který už prošel mnohými nebezpečnými situacemi. Popravdě bude zvláštní vidět - ne si to pouze představovat - Brumbála umírat. Nevím ....
Mě osobně se nejvíc líbí ten prostřední =) Co Vám?

Mix možností

20. února 2009 v 11:36 | Jane
Popravdě, nevěděla jsem jak tenhle článek pojmenovat. Dole máte možnost si pustit pár videí, prohlédnout si několik fotek, či poslat e-pohlednici svým přátelům, to vše s tématikou Twilight.
Uvidíme, zda to bude vůbec fungovat...(zdrojem jsou české oficiální stránky filmu)

Která Mona Lisa?

19. února 2009 v 22:23 | Jane |  Muzikál Mona Lisa
Další malý průzkum, tentokrát se můžete vyjádřit k tomu, která ze čtyř představitelek se na hlavní roli stejnojmennného muzikálu hodí nejvíce. Ano, čtyř. Je tu uvedena i Iveta Bartošová i když Monu hrát nebude. Jde tu pouze o vyjádření názoru. Tak hurá na anketu a nejlépe i komentáře! :-P Zdrojem mi byly oficiální stránky muzikálu a také super.cz (I. Bartošová) tedy alespoň myslím.
(u mě je volba nejspíš víc než jasná...)
1. Monika Absolonová ↓

Hamlet - anglická verze

19. února 2009 v 22:03 | Jane |  Další muzikály
Jak možná pár z Vás ví, muzikál Janka Ledeckého - Hamlet se dočkal dokonce svého amerického turné. Což je vážně obdivuhodné. No opravdu. Zde máte dvě videa, autory jsou jledecky a simkacz. Díky oběma za ukázky, podle mého to muselo být úžasné =)
Tak tedy první s komentářem samotného J. Ledeckého =) "Crazy?"
A druhé video ↓ Vystupují Cullen R. Titmas a Dasha (Sestro - Sister), Sebastian Arcelus (znovu s Dashou) (Na vteřin pár - Let's rise above this world)
Líbí?

Vše nejlepší...

19. února 2009 v 21:45 | Jane |  Patrik
Co napsat, téměř všichni víte, kdo má dnes svátek...Patrik. Vše nejlepší všem s tímto jménem. Můžu říct, jemu nejvíc? Těžko říct, neznala jsem ho osobně. Na tom by se nejspíš nic nezměnilo, i kdyby nikdy neodešel, ale určitě byl člověk se srdcem na pravém místě. Všechny fanynky mohou tvrdit, že jim strašně chybí, ale není to nic s porovnáním s tím, co musí cítit jeho blízcí...Nechci tím tvrdit, že bychom měli zapomenout, to jistě ne. Jen jsem se nad tím trochu zamyslela...

PS: Nedivte se, že tu není video kde Patrik zpívá na svém maturitním plese...popravdě nedala jsem ho sem schválně. Je to něco osobního a já to hodlám ctít, i když to zní asi hodně praštěně, nevím jak to jinak napsat. Přeberte si to jak chcete.