Leden 2009

Obsazení

31. ledna 2009 v 19:12 | Jane |  Muzikál Dracula
Jak možná víte má Dracula 5. února premiéru, tak by se asi hodilo sem konečně sem dát obsazení nového zpracování (z ohledu krásných kostýmů a scény). A mě nezbývá nic jiného než se těšit na 21. 3. kdy na něj pojedu. Pak možná znovu 9.5. nebo 20.6. to se ještě neví :D. Tak jako první tu máte obsazení premiéry Nalezeno ZDE! Obecné obsazení máte v článku.
Dracula: Daniel Hůlka
Lorraine: MONIKA ABSOLONOVÁ
Adriana/Sandra: Kamila Nývltová
Šašek, Sluha, Profesor: Jiří Langmajer
Steven: Bohuš Matuš
Nick: Martin Pošta
Kněz: Jaromír Holub
Nymfa ohnivá: Hana Křížková
Nymfa hodinová: Renata Drössler
Nymfa větrná: (pravděpodobně) Sylva Schneiderová
Krvinky: Jovanka Skrčeská, Zbyněk Šporc, Dimitrij Dudnik

Prosím prosím..

31. ledna 2009 v 18:50 | Jane |  Trošku mimo...
Jak už to tak bývá, když jsou dvě soutěže po sobě :D Opět prosím o podporu písničky Volba má z muzikálu 3M (kterou jak doufám dá Monča na své nové cd) Díky Vašim hlasům jsem postoupila do dalšího kola, tak prosím všechny, kdo jsou ochotni, tak ať hlasují..
(odkazy jsou totožné)
Díky Vám všem!!

9. bleskovka

31. ledna 2009 v 18:44 | Jane |  Bleskovky
Jak málo stačí k dětstké radosti...teda říká se to. Dlouho tu žádná bleskovka nebyla, tak bych to asi měla napravit. Mám teď v hlavě představu několika článků, jen nevím jestli se mi všechny podaří uskutečnit. Tak buďte stále ještě trpěliví. Díky...
Jinak, s aktualizací galerií jsem prozatím skončila, přibylo několik nových podsložek, jako jsou už jednou zmiňované Zkoušky k muzikálu Dracula, dále také složka Ostatní kam jsem nasoukala všechny ostatní obrázky, na kterých jsou buď jiné muzikály, nebo lidé, kteří v muzikálech hrají. Poslední novou složkou galerie je Twilight kam jsem nalezla 139 obrázků :) A momentálně přemýšlím nad úpravou menu, proto na moment zmizeli obrázky muzikálových zpěváků roku 2008. Tak jsem sama zvědavá co vyplodím.
Teď už konečně k té bleskovce...
  1. Vyjmenuj viteály
  2. Jak se jmenují tři upíři/lovci - J_ _ _ _, L_ _ _ _ _ _ a V_ _ _ _ _ _ _
  3. Nej Dracula - Dan Hůlka/Marián Vojtko/Josef Vojtek
  4. Kdo jsou Poberti?
  5. Jak skončil Dobby?
  6. Kdy zemřel Patrik Stoklasa?

Pár diplomů...

31. ledna 2009 v 17:41 | Jane
Zase jsem nasbírala několik diplomů z různých bleskovek a soutěží a příjde mi zbytečné je sem dávat po jednom, proto si vždycky počkám, až jich je víc. Všechny jsou úžasný a moc za ně děkuju!

Prosím o hlas do 2. kola....

31. ledna 2009 v 17:25 | Jane |  Trošku mimo...
Díky Vašim hlasům jsem postoupila v soutěži o nejlepší muzikálovou roli, kam sem jak víte přihlásila Kleopatru, do druhého kola. Proto prosím ty z Vás, kteří jsou pro mě ochotni znovu hlasovat tak prosím
(odkazy jsou totožné)
Díky všem!
+ Jedna věcná...soutěže ve kterých mě můžete podpořit (v opačném případě se i zapojit, pokud se jedná o soutěž s nutnou přihláškou) a malé soutěže, do kterých se můžete zapojit jsou uvedeny v menu pod odkazem!

Hádej_001

31. ledna 2009 v 15:22 | Jane |  Hádej
Další malá soutěžka. Tentokrát muzikálová, další bude filmová. Zde půjde o to, jak moc si všímáte detailů. Na obrázku je 12 výřezů z různých obrázků a na Vás je, obrázky správně zařadit do muzikálu a k postavě, která tento kostým/šperk/ozdobu v daném muzikálu má. Některé jsou možná těžší než ostatní, ale to už záleží jen na tom, jak moc jste všímaví. Hodně zdaru.
+Kdo chce může napsat, koho chce na případnou "cenu."

Promo_01

31. ledna 2009 v 12:33 | Jane
Po brouzdání internetem a usilovném hledání, jsem našla to, co jsem hledala. Jedná se o Jednoduché promo fotky hlavních hrdinů filmu. Mě osobně se nejvíc líbí Alice :) Co Vám?

Úvod do nové rubriky

31. ledna 2009 v 12:25 | Jane
Je to tak, založila jsem si další rubriku, kterou najdete na každém druhém blogu. Twilight, neboli Stmívání...teď 13.2. na to půjdu do kina, nedivte se až teď, tak to hold chodí v menších městech. Přitom se posupně snažím číst i knihu a můžu říct, že mě to vážně zaujalo. Takže je klidně možné, že zde časem najdete nejen obrázky k filmu a nějaké to info, ale i knihy samotné. Máte k tomu nějaké připomínky? Tak prosím slušně do komentářů, ráda si je vyslechnu, respektive přečtu.

Rozvrhy with J. Vojtek & Z. Fric ©

30. ledna 2009 v 22:42 | Jane
Další výtvor, který vznikl na požádání. přála si ho Katy-cl doufám, že jsem splnila parametry...omlouvám se, že mi to tak trvalo...priznávám se, bez mučení, že jsem na to spolu se školou zapomněla...promiň.


Bublina_001

30. ledna 2009 v 13:44 | Jane |  Soutěže
Tak abyste se mi tu nenudili, když se náhodou stavíte, mám tu pro Vás malou soutěž. Jedná se o bublinu, na daném obrázku jsou bublinky dvě a na Vás je, vymyslet do nich nějaký vtipný text, po nějaké době se komentáře pod tímto článkem uzavřou (ještě nevím kdy) a pak proběhne hlasování o nejvtipnější hlášku do bubliny. Teď konenčně obrázek...a hodně zdaru při vymýšlení :)

Nej písnička

29. ledna 2009 v 15:37 | Jane |  Trošku mimo...
Další soutěž, do které jsem se zapojila, tentokrát je to soutěž o nej muzikálovou písničku. Nominovala jsem Volbá má z 3M v podání Moniky tak kdo chce, tak prosím hlasujte.
Díky všem!
(odkazy jsou totožné)
PS: Ač to teď asi vypadá, že se o blog moc nezajímám, není to tak zcela pravda, rozšiřuju galerie, tak prosím buďte trpěliví! Děkuju...

Řešení hádanky

28. ledna 2009 v 22:46 | Jane |  Plány
Tento článek se vztahuje k níže uvedenému. Čekala jsem pouze do doby, než někdo odpoví správně. Tedy:

1. Ilona Csáková
2. Mistr Jan Hus
3. Marián Vojtko (například)
4. Kleopatra, Golem, 3M, ...

A aby jste si nemysleli, že si to vymýšlím tak tady máte obrázek (trochu humorný), který dokazuje, že se jedná o oratorium Mistra Jana Husa. Obrázek byl "objeven" na oficiálních stránkách Ilony.
V článku máte diplomy, holky společný a Ivča samostatně...snad se budou líbit...

Aktualizace

27. ledna 2009 v 20:13 | Jane |  Plány
Takové malé info, plus možná složitá hádanka. Do galerií byly přidány nové obrázky a to do: Muzikál Kleopatra, Muzikál Rebelové (jedna fotka s Patrikem), Muzikál Tři Mušketýři, Muzikál Angelika a také Monika Absolonová (244 fotek celkem :D ) a dále byla založena galerie k muzikálu Dracula! Zatím je tam fotek jen pár, některé i ze zkoušek, v extra složce, ale časem budou přibývat. (Tedy doufám).
A teď se dostávám k té malé slíbené hádance :) Jedná se o jeden obrázek a já po Vás budu k němu chtít pár informací, tak schválně jestli to poznáte :P
1. Kdopak jsem?
2. Z kterého muzikálu/operety/oratoria je tento kostým?
3. S kým tam ještě hraji? (stačí jedno jméno)
4. V jakých muzikálech jsem hrála?

8. design

27. ledna 2009 v 16:12 | Jane |  Plány
Tak konečně došlo k očekáváné změně designu, ač hlasování bylo delší než jsem předpokládala. Teď jdu ven se psem, tak až se vrátím najdete tu možná v článku anketu a porovnání, nebo si musíte vystačit s možností komentáře.
Jak dlouho tu vydrží? Sama nevím, chystám sem další možnost výběru a až budu chtít tak ho zase změním, než najdu to, co mi "sedne" tak se kdyžtak nezlobte za časté změny.

Který design se Vám líbí?

24. ledna 2009 v 16:39 | Jane |  Plány
Konečně jsem dokončila zbývající dva designy...tentokrát žádný z nich není muzikálový, myslím, že ten se tu objeví až v době, až se mi podaří dostat se na muzikál Dracula. Dva jsou tématicky k filmu Twilight, z fotek, které se mi líbí (jeden z nich už jste měli šanci si prohlédnout v níže uedeném článku) a třetí je na téma Harryho Pottera. Žádám Vás tedy, aby jste nejen hlasovali v anketě, ale i se k těmto designům vyjádřit slovně do komentářů...díky hlasovat a vyjadřovat se můžete do konce víkendu!!
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
1. Název: Twilight

Twilight/Stmívání

24. ledna 2009 v 15:06 | Jane
Po delší době film online, s českými titulky. Popravdě, dlouhou dobu jsem ani nevěděla, co to je zač (ten film), ale po shlédnutí jsem pochopila co s tím všichni mají...

No vážně...

24. ledna 2009 v 0:48 | Jane |  Mé úvahy
Připadám si poslední dobou jako z jiného světa...abyste alespoň částečně rozuměli...procházím si jedním z horších období...a mé kamarádky, pokud to tak lze nazvat se ke mě chovají jako bych...no radši no coment...Víte co mě štvě nejvíc? Když ony něco potřebují (i z pohledu vyslechnutí), tak to jsem jim dobrá, ale jakmile mám problém já, tak jedna (ta jež jsem naslouchala vždy, když to potřebovala) mě pošle do háje, že jsem sobecká a ta druhá mi napíše, že chci, aby mě někdo politoval. Popravdě mám celkem rudo před očima. Musí být člověk, vždy když má nějaký problém, být politováníhodný?!
(Tento článek není mířen proti Lucce, Markovi a Gringer)

Průběžně....

24. ledna 2009 v 0:20 | Jane |  Plány
...Vám sem dám první z chystaných designů...počítám, že budou maximálně tři...a z těch budete poté vybírat...možná by byl lepší výraz "doporučovat" protože nikdo mi nemůže nic nařizovat...no další udělám snad zítra...budu ráda, když se k tomuto nějak vyjádříte, dala jsem si hodně záležet...asi si budete říkat, "ježiš další twilight-maniak"... Vaše věc. uznávám, že příběh to má skvělej.

Nej muzikálová role

21. ledna 2009 v 15:28 | Jane |  Trošku mimo...
Tak začala poslední soutěž, do které jsem se před delší dobou zapojila...je to soutěž o nej muzikálovu roli...tak kdo chce můžete hlasovat pro Kleopatru...
Díky
(Odkazy jsou totožné)