Říjen 2008

Kvaska

28. října 2008 v 15:44 | Jane
Tak přeci jen se jeden "muzikál" našel :) No a všichni už nejspíš podle názvu článku vědí, že se jedná o muzikál Daniela Landy Kvaska, který jak možná víte dorazí i na prkna divadel pod názvem Touha.

Hvězdná brána

28. října 2008 v 15:32 | Jane
Sice už trošku staší film, ale i tak moc fajn. Kdo neví, tak má stejné téma jako seriál StarGate SG1 neboli Hvězdná brána :) Ale stejně, na seriál nemá...teda podle mě.

Snapeova nejlepší vzpomínka

28. října 2008 v 12:55 Harry Potter
Moc krásná povídka od Verety. Snad se na mě Gringer nebude zlobit, že si jí sem taky dám, je fakt úžasná, neodolala jsem...skládám hold autorovi/ce je to fakt super.

Píseň Samotářky

28. října 2008 v 12:41 | Jane |  Další muzikály
Asi nejznámější písnička z muzikálu Bídníci :) Proč to píšu? V článku ji máte podání tří zpěvaček a na Vás je, abyste hlasovali, které je podle Vás to nejlepší :) Není to soutěž, nýbrž průzkum, tak doufám, že se do hlasování tentokrát zapojí více než dvanáct dušiček. Tak kdo chce klik na celý článek a porovnáváme ;)


Jolana Smyčková

28. října 2008 v 11:57 | Jane |  Patrik
Co k ní říct? Vypadá mile, je pravda, že když jsem si teď důkladně prohlížela její stránky, byla jsem ... trochu zklamaná. Nevím, že by už zapomněla? Pravda, 4 roky jsou dlouhá doba a život jde dál ... jen bych o něm čekala alespoň malinkou zmínku. Ovšem z druhého úhlu pohledu to zase chápu ... No nic, v článku máte o Jolaně nějaké to info a pár fotek.

Sweeney Todd

27. října 2008 v 18:47 | Jane
For Gringer a ne jen ji samozřejmě :) No dobře no...je to horor, ale kompenzuje si to tím, že je to i muzikál a navíc tam hraje Helena a Johnny...a taky Alan. Omlouvám se, ale je v Aj a s čínskými titulky :D jinak to najít prostě nešlo...

Přáli byste si...?

27. října 2008 v 17:06 | Jane
Tak po přidání prvních pěti filmů bych Vám asi měla dát na výběr, který z mnoha filmů bude další. Tudíž se Vás ptám, je tu někdo, kdo by měl nějaké speciální přání? Nikdy nemůžu slíbit, že vždycky najdu všechno, ale budu pro to dělat maximum. Přeci jen, bez Vás čtenářů by tenhle blog ani prakticky nemohl existovat :) Při té příležitosti opětovně děkuji za návštěvnost a čas, který mému blogu věnujete :) Zpět k hlavní náplni, takže kdo chce nějaký specifický film (nemusí být jen fantasy i když to bude nejspíš "hlavní obor" jediné co sem dávat nebudu jsou takové ty hodně drastické horory...) nechť své přání napíše do komentářů, velice ráda (pokud to bude v mých silách) Vám vyhovím.

Vůbec, co si myslíte o této nové rubrice?
(Díky za názor)

Harry Potter

27. října 2008 v 16:34 | Jane
A konečně! :) V článku najdete celou sérii o populárním mladém kouzelníkovi Harrym, kde jak převážná většina ví, jsou popisována jeho školní léta ;)

Eragon

27. října 2008 v 15:37 | Jane
Další film, tentokrát Eragon. Taky moc hezký film týkající se draků a magie. Jako další z filmů online příjde nejspíš HP :) Jak jinak, nemůžu přece dopustit, aby tu chyběl.

Nejsem zodpovědná za zveřejňování filmů. Za to je odpovědný ten, kdo na WEBU ZE KTERÉHO FILM UVÁDÍM (megavideo) film zveřejnil!!!
Tudíž neporušuji autorská práva.


Kronika rodu Spiderwicků

27. října 2008 v 12:04 | Jane
Další příspěvek, tentokrát Kronika, uznávám, že tyhle knížky jsem nečetla, ale film není špatný :)
Hlavně sůl a rajskou! :)

Děj:
Poté co se Gracyina rodina přestěhuje do starého záhadného domu, začínají se dít divné věci. Jared (Freddie Highmore, Charlie and the Chocolate Factory) najde kroniku Artura Spiderwicka a s ní i neuvěřitelné dědictví rodiny Spiderwicků: tajný svět obývaný fantastickými bytostmi. Nyní jsou Jared, jeho sestra a Simon zataženi do nezapomenutelného dobrodružství při záchraně této říše fantazie.


Dračí doupě 1, 2

27. října 2008 v 11:41 | Jane
První film...napadlo mě Dračí doupě, nevím proč, ale věřím, že spousta z Vás to zná...kdo ne v článku máte krom videa popsaný i děj

Nová rubrika!

27. října 2008 v 11:24 | Jane
Popravdě nápadů co sem dát, je mnoho a pomalu je nestíhám realizovat :) Jedním z nich je i možnost shlédnutí filmů, zatím převážně s fantasy tématikou. Později když budete chtít (když se vyjádříte) zde můžou být i seriály a jiné filmy...Díky za pozornost a pěknou zábavu při sledování.

HP & HBP trailer

27. října 2008 v 11:08 | Jane |  Harry Potter
Teda páni, já se těším čím dál tím víc :) Jen je škoda, že premiéru posunuly :(...Ten trailer, je bomba, obvzlášť ten konec, kdy Hermiona majzne Harryho nějakýma papírama přes hlavu :D to se nedá :D


My favourite web page´s

26. října 2008 v 22:12 | Jane |  Trošku mimo...
Tak tady je několik fajn stránek, který často navštěvuji. Tento seznam se neustále rozvíjí :)

Diplomy for me

26. října 2008 v 18:37 | Jane
Další tři diplomy, tentokrát všechny od Martiny

Konečně! Hudba!

25. října 2008 v 19:34 | Jane |  Trošku mimo...
Co konečně? Jestli si vzpomínáte není to tak dlouho co se asi nám všem z blogu ztratilo menu a nešlo se přihlásit na blog.cz (jeden den) To vše mělo svůj důvod. Vytvořili totiž novou položku menu "Volitelný horní/dolní box, do kterého můžete vložit, napsat, cokoli chcete. A já se tam už přes třičtvrtě hodiny snažila nacpat muziku z imeem.com tak, aby mi to hrálo samo, bez spouštění a heuréka! Konečně to jde!! Tak doufám, že Vám to bude taky hrát :D komu ne, tak si to hold musí pustit :D Tento playlist je tématicky zařazen k blogu a slibuju, že časem to budu obměňovat, aby to pořád nebylo to samé.

Přeji příjemný poslech při čtení


Hry týkající se Egypta

25. října 2008 v 17:44 | Jane |  Trošku mimo...
Ač jsem to pokud vím na sebe ještě neprozradila, mám moc ráda Egypt, zemi jako takovou. Vždycky mě fascinovala její historie, písmo, panovníci, prostě všechno. Proto jsem také dvojnásobně fascinována muzikálem Kleopatra. Je to zem, kterou bych moc ráda jednou navštívila, ale mám takový dojem, že to nakonec zůstane jako sen, který se nemá možnost vyplnit... :( ...Ale k věci, rozhodla jsem se Vám sem dát pár her jejichž obsah se Egypta jakkoli týká, jak pro ty z Vás, kteří jsou na tom stejně jako já, tak i pro ty, kteří mají rádi strategie. Budou tu zatím 4 a to: Pharaoh, Cleopatra (Expansion pack), Cleopatra: A Queen´s Destiny a Children of the Nile. První tři zde najdete i s odkazy ke stažení.

Soutěž o nej...?

25. října 2008 v 13:35 | Jane |  Trošku mimo...
Tak, teď když mám vyřízeny všechny "závazky" vůči nové rubrice, se mohu zase plně věnovat přidávání článků. No uznávám, že titulek není moc nápaditý, ale jiný mě vážně v tuto chvíli nenapadl. O co, že jde? Dlouhou dobu tu nebyla žádná soutěž a asi by to chtělo zase trochu oživit, problém je, že nevím jakou soutěž "uspořádat" Nevím, soutěž o nej muzikálovou/vého herce/herečku tu už byla, ale pokud jí chcete zopakovat, taky to není problém. Do grafické soutěže nevím, zda by se někdo přihlásil, nic proti Vám, jen jsem koukla na net a tam jsou tyto soutěže většinou s minimální účastí...Proto bych ráda požádala Vás, pokud tu chcete nějakou specifickou soutěž, ať jí napíšete do komentářů. Jinak se tu prozatím "pojede v bleskovkách" Díky všem co se vyjádří.

Timetable with The Rasmus ©

25. října 2008 v 13:26 | Jane
Tak a zatím poslední "objednávka" Tentokrát od Zuzku s The Rasmus. Nevím, zda se mi to povedlo tak...no, snad se bude líbit...Jinak kdo bude něco chtít (rozvrh, záložku, desing, ...) tak ví, kam napsat a kdo ne, tak Tady. Opět dvě varianty...v článku

Timetable with Monika as Mylady ©

25. října 2008 v 12:52 | Jane
Tak tu mám další "výtvor" tentokrát pro Terku. Popravdě jsem docela překvapená, že ode mě někdo chce něco vyrobit, ale mile překvapená :) Terka mě prosila o rozvrh s Mončou coby Mylady :) Tak doufám, že jsem se dostala alespoň na hranici toho, co ode mě očekávala. Opět jsou v článku dvě varianty.