Duben 2008

Další diplomy

29. dubna 2008 v 21:05
Příjde mi, že diplomy sbírám jako na běžícím páse jeden je za spřátelení od Martiny.

Kleopatra - má videa

28. dubna 2008 v 22:17 Muzikál Kleopatra
Tak tu mám další svá videa tentokrát z muzikálu Kleopatra, nějak mě to poslední dobou chytlo, tak se nezlobte. Song Za to se platí je věnován ku vzpomínce na Patrika, tak doufám, že se Vám bodou líbít, a tady jsou:
Ave- Alexandrie
Za to se platí

4. spřátelený blog

27. dubna 2008 v 14:22
Opět se přátelím, tentokrát s Martinou, no a co na jejím blogu najdete? Informace o muzikálech a nejen to! :) V článku máš poděkování a ikonku, snad se Ti to bude líbit.

Hijo de la luna

26. dubna 2008 v 23:11 | Jane |  Hudba
Něco na poslech při čtení ;)

8.2. 2008

26. dubna 2008 v 22:58 | Jane |  Muzikál Angelika
Tady jsem se rozhodla prozradit Vám naše obsazení představení muzikálu Angelika :) Které proběhlo 8.2. 2008 + mé hodnocení :) Je to sice dlouhá doba, ale jelikož je to nezapomenutelný zážitek stále si ho pamatuji :) Při té příležitosti též připomínám naše Fórum!!

Angeličiny narozeniny

26. dubna 2008 v 22:07 Muzikál Angelika
Sic s menším opožděním, ale přece :) 6. března letošního roku Angelika oslavila své první narozeniny u nichž byli přítomni správci webu musicalnet od nichž byla převzata část článku.
Za uplynulou dobu bylo uvedeno přes 200 repríz, výběrové CD získalo platinovou desku, světlo světa spatřilo též DVD k muzikálu a jedno z představeních navštívila i autorka literární předlohy Anne Golon. Proto se roční výročí stalo dobrým důvodem pro malou oslavu.
Před samotným představením diváky v sále osobně přivítal jeden z producentů Oldřich Lichtenberg a prostřednictvím videozáznamu i autor hudby Michal David. Dalším překvapením pro diváky, ale i pro přítomného producenta, byla hromadná gratulace všech účinkujících, kteří mu písní "Hodně štěstí, zdraví..." a dortem popřáli k blížícím se narozeninám. Ale neměl to být jen spolumajitel divadla Broadway, kdo měl být ten večer obdarován. Na jednoho vylosovaného šťastlivce z hlediště totiž čekal dar v podobě leteckého zájezdu do Bulharska pro dvě osoby. V divadle Broadway většinou bývá zvykem okořenit výroční představení i trochou humoru, ovšem 6. březen se stal výjimkou. Různé vtípky, které ten večer zazněly, vykrystalizovaly již během onoho roku uvádění.
Jedinou viditelnou změnou posledních několika představení je tedy pouze trochu upravený kostým Contoire v podání Lindy Finkové. Příčina této inovace je jednoduchá - alespoň částečně zakrýt bříško, jež je důkazem jejího těhotenství.
Pro představu tu máte kostým Petry Janů ze stejné scény
Pokud jde o výkony jednotlivých aktérů, pak už tradičně herecky vyčníval Desgrez Tomáše Trapla a pěvecky Nicolas Bohuše Matuše. Tím ovšem neříkám, že ostatní byli špatní. Například u Dashy je znát velký posun od prvních generálek, a i když v první půlce místy působí zakřiknutě a v některých pasážích nejistě, ve druhé části se jí nedá téměř nic vytknout. Velmi dobrý výkon předvedl i Peyrac Zbyněk Fric, za který při děkovačce zaslouženě sklidil největší ovace.
Kromě již zmíněných představitelů mohli diváci vidět a slyšet Pavla Vítka, Tomáše Savku, Šárku Vaňkovou, Víléma Čoka nebo Tomáše Bartůňka s Dušanem Kollárem, kteří svým hlasem dávají vyniknout i malým rolím.
A výherce zájezdu? Na samotné losování došlo až po přídavku, kdy Dasha vylosovala výherkyni, a zmínila se, že v hledišti má několik známých. Moderátorem tohoto slavnostního okamžiku se stal Gendére Michal Tůma, ke kterému se při předávání poukázky na výhru aktivně přidal i Tomáš Trapl.
Jak to tak podle informací dní minulých vypadá, druhých narozenin se Angelika asi nedočká. Poslední představení se plánuje na 28. června. Zda-li to bude derniéra, nebo se tento muzikál po vzoru Golemajen na nějaký čas odmlčí, se zatím neví. Jedno je ale jisté. Od září se do Broadwaye vrací Kleopatra.
Osobně doufám, že se Angelika dalších narozenin dočká!! Byla by to hrozná škoda, přijde mi, že se hraje strašně krátkou dobu oproti jiným muzikálům, ale možná je to jen můj dojem.

Další diplom

26. dubna 2008 v 21:44 | Jane
Tak tady mám další diplom od Martiny :) podle mě, je moc hezký :)

Já povím to líp

25. dubna 2008 v 22:53 Muzikál Angelika
Tak tu mám nové video z Angeliky, tentokrát s Dashou a Tomem Berounem :) Tak co líbí se Vám?
Pro ty co video nevidí, tady máte odkaz

Diplom for me

25. dubna 2008 v 17:40 | Jane
Moc pěkný diplom od Martiny z bleskovky :) Díky

12 000

24. dubna 2008 v 8:02 Trošku mimo...
Tak právě teď jsem došlo 12 000 lidí, všem upřímně a vděčně děkuji za návštěvu a doufám, že se ještě rádi vrátíte!!

Dušan Kollár

23. dubna 2008 v 22:30 | Jane |  Životopisy
Po dlouhé době příspěvek do této rubriky...:)
Rozhodla jsem se sem dát další muzikálovou hvězdu, která mě zaujala svým pohledem…bohužel to nedokážu nijak vysvětlit, ale třeba je to někdo, kdo ví, co myslím. Kdo ne, tak to nejspíš přejde mlčením. Osobně mě překvapilo, jak je vysoký...Co se týče mého názoru zpívá nádherně ;)

The Phantom of the Opera

23. dubna 2008 v 22:14 | Jane |  Fantom opery
Tak jsem při brouzdání na youtube narazila na další dvě jazykové verze tohoto skvělého a u mě dost oblíbeného muzikálu. První video je v čínštině a druhé podle všeho v italštině, myslím, že obě verze jsou docela zajímavé, ne?

Christine

23. dubna 2008 v 22:04 | Jane |  Fantom opery
Tak jsem po delší době vytvořila jednoduchou animaci Emmy coby Christiny Daaé, co Vy na to?

Sweeney

23. dubna 2008 v 15:49 | Jane |  Trošku mimo...
V rámci stále probíhající čistky tu máte filmové plakáty k tomuto filmu

Už zase...

23. dubna 2008 v 15:43 | Jane |  Mé úvahy
Popravdě, dlouho jsem sem nic nenapsala a asi bych to měla napravit....

Láska

22. dubna 2008 v 22:35 | Jane |  Hudba
Onen zvláštní cit...v podání Pepy Vojtka coby Athose v muzikálu Tři Mušketýři...

Diane

22. dubna 2008 v 16:45 Kresby tužkou
Mám tu další obrázek, na kterém jsem pracovala přes dvě hodiny a příjde mi, že to na tom ani není moc vidět...no posuďte sami doufám, že v kritice budete slušní, není to mistrovské dílo a za to ani žádný svůj výkres nepovažuju a ani nebudu.

Pro členy

22. dubna 2008 v 15:52 | Jane
No jelikož jak už jsem zmínila, tak tuto rubriku - Klub M.M. silně zanedbávám, tak jsem se rozhodla, že tomu zkusím takto předejít. O co tedy jde? Rozhodla jsem se, že členům umožním o sobě něco napsat z malého dotazníku. Nejedná se o nic povinného, kdo ho nechce vyplnit nemusí. Komentáře u něj jsou moderované, aby tu nebyl chaos. Tak prosím, pokud máte nějaký dotaz, nebo cokoli jiného, tak k jinému článku.(muzikálových i jiných hvězd)


Tak co vy na to?

21. dubna 2008 v 22:59 | Jane |  Trošku mimo...
Tak tu mám onen slibovaný nový desing, co Vy na to?

Návrh

20. dubna 2008 v 17:34
Ahoj Členky klubu!!
mám pro Vás návrh, co říkáte na to, že bych na www.lide.cz založila fórum "Muzikálových maniaků"? Řekněme upřímně návštěvní knihu založenou za tímto účelem příliš nepoužíváte :( Chodily byste tedy na fórum? Byla bych moc ráda, kdybyste se vyjádřily všechny. Díky za připadnou pozornost a názor.