Duben 2007

An Angel

26. dubna 2007 v 22:11 | Jane |  Trošku mimo...
Tak jo, uznávám trochu starší skupina ale ta písnička je stejně pořád hezká...

Adoptuj si - staré verze

26. dubna 2007 v 21:59 | Jane |  Adoptuj si...Muzikály
Protože mi bylo líto ony předchozí verze jen tak smazat, rozhodla jsem se, že Vám je nacpu do jednoho článku. Jestli si místo malých verzí vyberete nějakou z těchto, je jen na Vás. Zůstanou tu jako příjemná vzpomínka. =)

Sail Away

26. dubna 2007 v 21:54 | Jane |  Trošku mimo...
Né, že bych The Rasmus nějak moc fandila, ale tenhle song často vyjadřuje moje pocity...a ten klip no...u normálního byla horší kvalita, tak to snad přežijete, ale neni tak hroznej, teda myslím si to já Vy klidně můžete mít jinej názor :-) Takže Sail Away!! :)

You Are Not Alone

26. dubna 2007 v 21:49 | Jane |  Trošku mimo...
Tak tahle písnička se mi líbí, a ten klip je taky moc hezkej ;-)Tak pište pište ať mám co číst!! :) budu se těšit.

Trošku mimo...

26. dubna 2007 v 21:47 | Jane |  Trošku mimo...
Tak tady jsem založila další rubriku kde budu dávat některé věci co se mi líbí, ale nepatří do celkového tématu blogu, tak se tady všude bavte!! Ahojky
Tohle je jedna z mých prvních collorek, snažím se na to teprve přijít, ale tahle zatím dopadla nejlépe :) tak snad se Vám alespoň trošku líbí...Páčko

Překlad písně Angels

25. dubna 2007 v 22:11 | Jane
Andělé
Sedím a čekám,
dohlíží nějaký anděl na můj osud?
A vědí andělé, kam přijdeme,
až zestárneme a zešedivíme?
Protože jsem slyšel,
Že díky spasení rozkládají křídla.
Takže když ležím v posteli
a myšlenky mi táhnou hlavou
a mám pocit, že láska je mrtvá,
radši miluju anděly.

A ona mě přesto všechno chrání,
miluje a věnuje mi spoustu citu,
ať už mám pravdu, nebo se mýlím.
Cestou dolů vodopádem,
ať mě to zanese kam chce, vím,
Že mě život nezlomí
a že kdykoliv jí zavolám, ona mě nezavrhne.
Radši miluju anděly

Když se cítím slabý
a moje bolest projíždí jednosměrkou,
podívám se nahoru
a vím, že budu vždy požehnán láskou.
A jak ten pocit sílí
ona mi vdechne život,
a až láska zemře,
budu radši milovat anděly.

A ona mě přesto všechno chrání,
Miluje a věnuje spoustu citu,
Ať už mám pravdu, nebo se mýlím.
Cestou dolů vodopádem,
Ať mě to zanese kam chce, vím,
Že mě život nezlomí
A že kdykoliv jí zavolám, ona mě nezavrhne.
Radši miluju anděly

Oh Darling v podání Beatles

25. dubna 2007 v 22:03 | Jane
Další, myslím, že najít písničku s videem kde zpívá Patrik se pro mě zatím stalo nadlickým úkolem :-( snad později. Tak tohle je nejspíš z nějakého koncertu Brouků...

Girl from Ipanema

25. dubna 2007 v 21:58 | Jane
Tak tady je další písnička kterou Patrik zpíval, ale myslím že ten kluk to nějak huhlá, Patrik je teda rozhodně lepší no posuďte samy...a ten klip je strašnej sám o sobě, teda podle mě....a kousíček tam chybí, pokud najdu lepší tak nahradím ;-)

Angels v podání Robieho Williamse

25. dubna 2007 v 21:49 | Jane
Tak snad vá to půjde :-) doufám... Ahojky...

Koncert z pohledu někoho jiného

22. dubna 2007 v 16:57 | Jane |  Patrik
Reportáž z Patrikova večeru...
Dá se o tom říct jen jedno...Byl nádherný! Monča s Alešem se to snažili naladit spíš do veselejší atmosféry, protože nechtěli, aby tam někdo brečel... Občas to ale nešlo udržet... Bylo to všechno tak krásný a při tom smutný. Zpívali zpěváci, kteří Patrika alternovali v muzikálech, ale ani jeden človíček by se v tom sále nenašel, který by si tam nepředstavoval Patrika...Nebylo to zas tak těžké, protože vždy, při jakékoliv písničce běžela vzadu zpomalená projekce, nebo prezentace jeho fotografií... Nepochybuji ani o tom, že si všichni vzpomněli na to, jak v divadle s láskou a s nadšením zpíval a tančil, a pak na stejných prknech ležela jeho rakev...Už z toho bylo každému do pláče... Monika ani Aleš ale neztráceli hlavu a snažili se nás nějak povzbudit. Když jsem já zamáčkla poslední slzičku, zazněla píseň z úst Jolanky Smyčkové... Byla tak nádherná a tak procítěná...Všichni poznali, že ona to všechno zažila, jako jeden z nejbližších lidí... Pro mě bylo těžké se vžít do její role, a musím říct, že jí obdivuji, protože si nedovedu představit, že bych takovou píseň měla zpívat o svém milovaném... Je opravdu moc silná, a jako jediná tam o Patrikovi mluvila jako o Páťovi.Po své písni přednesla báseň, kterou Patrik složil.Jmenovala se Kominík, a byla vážně krásná... Vyprávěli tam taky pár scének z jeho života... Myslím že to byl právě Lešek Semelka, kdo vyprávěl, jak jeli s Kleopatrou na Slovensko. Zrovna on prý jel s Patrikem a protože Páťa pořád a velmi rád zpíval, prozpíval celou cestu. Uměl nazpaměť celou Kleopatru... Měl rád legraci a tak všechny písně toho krásného muzikálu odzpíval s jeho plzeňským přízvukem.( Jeho věta "Teď královnou jsem já" zněla údajně "Týď královnóu jsim já..."). Dále vyprávěl pan Suchý, jak připravoval na loňský prosinec řadu představení, ve kterých měli vystupovat jen stálice divadla Semafor, protože Suchý neměl na zaplacení externistů (hostů). Patrik se ale hned nabídl, že by v těch číslech moc rád vystupoval.Když mu pan Suchý začal vysvětlovat, že na něj nemá peníze, přerušil ho prý Páťa větou: "Ale já bych to dělal rád i zadarmo,...celý prosinec..." ...A to se prý Jiřímu Suchému nestalo za celou dobu jeho herecké a muzikální kariéry...Pak už se jen všichni rozloučili písní Jsi s námi dál, kterou Páťovi jasně dali předevšemi najevo, že jsme na něj nikdo nezapomněli... Složil ji pro něj Michal David, který zazpíval Páťovu milovanou píseň "Největší z nálezů a ztrát".CD je vážně nádherné a já si myslím, že má Patrik být na co hrdý... Vždyť takové pocty, jaké se mu dostalo na jeho Vzpomínkovém večeru se nedostalo ani kdejaké stálici muzikálového, nebo pěveckého nebe, ani showbysnisu... Doufám, že jsem Vám tímto mohla alespoň přiblížit, jaké to tam bylo...
Tak tenhle článek mám od holčiny, která se jmenuje Bára, ale víc prozradit nesmím ;-) Mějte se !! (jinak mi ho poslala Baluska, díkes ;) )

Nové herecké obsazení

7. dubna 2007 v 22:01 | Jane |  Muzikál Kleopatra
ŽENY

KLEOPATRA: Monika Absolonová, Ilona Csáková, Radka Fišarová
FULVIA: Linda Fišarová, Linda Finková, Alice Konečná, Sylva Schneiderová
OCTAVIE: Zuzana Norisová, Šárka Vaňková, Zdenka Trvalcová
ISIS: Linda Finková, Sylva Schneiderová, Jana ŠvandováMUŽI

CAESAR: Martin Pošta, Jiří Helekal, Marián Vojtko
MARCUS ANTONIUS: Zbyněk Fric, Josef Vojtek, Marián Vojtko
OCTAVIÁNUS: Bohouš Josef, Tomáš Trapl, Jan Apolenář
JUPITER: Vladimír Brabec, Zdeněk Dušek, Richard Genzer, Vlastimil Zavřel
APOLLONDOROS: Jan Gajdoš, Lešek Semelka, Dušan Kolár
POTHINUS: Lešek Semelka, Petr Pečený, Martin Skala
RUFIUS: Alan Bastien, Juraj Bernáth, Martin Maxa
Ptolemaios: Petr Poláček, Juraj Bernáth, Josef Vágner

Vzpomínkový koncert

7. dubna 2007 v 13:23 | Jane |  Patrik
V úterý 7. června se v pražském divadle Broadway uskutečnil "Vzpomínkový večer na Patrika Stoklasu" s jednoduchým názvem "Patrik".
Koncert věnovaný vzpomínce na tohoto talentovaného umělce zde uspořádala společnost Cleopatra musical, s. r. o. v jejíchž projektech Patrik účinkoval.
Rolí moderátorů se skvěle zhostila dvojice Monika Absolonová a Aleš Háma, kteří si běhěm večera
pozvali na jeviště spoustu svých kolegů. Společně s diváky se podělili o své vzpomínky na Patrika jako první setkání a veselé zážitky. Na jevišti jsme tak mohli vidět například Báru Batikovou, Alana Bastiena, Ilonu Csákovou, Lindu Finkovou, Bohouše Josefa, Petra Koláře, Zuzanu Norisovou, Leška Semelku, Tomáše Trapla a mnoho dalších účinkujících z Divadla Broadway, kteří zazpívali písně z muzikálů Kleopatra, Rebelové a Tři mušketýři. Kromě účinkujících z Divadla Broadway se koncertu zúčastnili také protagonisté muzikálu Miss Saigon, ve kterém měl Patrik ztvárnit roli Thuye. Písně z tohoto muzikálu zazněly v podání Lucie Šoralové, Romana Vojtka, Ondřeje Izdného, Tomáše Trapla a company muzikálu. Na dobu, kterou Patrik Stoklasa strávil v divadle Semafor přišel zavzpomínat také Jiří Suchý. Nechyběl zde ani režisér a scénárista Zdeněk Zelenka, který všem připomněl Patrikovy herecké kvality. Zavzpomínal tak na jeho epizodní roli ve filmu Bankrotáři a film Falešné obvinění, kde vytvořil roli pikolíka.V neposlední řadě - Michala Davida. Ten zde zazpíval jeden ze svých největších hitů a zároveň jednu z Patrikových oblíbených písní - "Nejvetší z nálezů a ztrát"z filmu Láska z pasáže.
Celý koncert vycházel ze skladeb, které Patrik interpretoval. Písně provázel sestřih z jeho pracovního i soukromého života. Kromě záběrů ze zkoušek a představení mohli diváci shlédnout i sestřih Patrikovi účasti v soutěži Česko hledá Superstar, které se vzdal právě kvůli účinkování v muzikálu.
Další z důvodů konání tohoto vzpomínkového koncertu se diváci dozvěděli až na samém závěru. Byl
jím křest Patrikova CD, které vydala společnost Cleopatra Musical, s. r. o. ve spolupráci s firmou Popron Music. Kmotry tohoto CD se stali pánové Jiří Suchý a Michal David. Na CD můžete kromě písní z muzikálu Kleopatra a Rebelové slyšet také záznam z představení divadla Semafor. Nechybí zde ani společná píseň pro Patrika "Jsi s námi dál", ve které můžete slyšet Michala Davida, Moniku Absolonovou, Leška Semelku, Lindu Finkovou, Alana Bastiena a Jolanu Smyčkovou. Touto písní se také všichni účinkující rozloučili s diváky, kteří jen neradi opouštěli místo, kde znovu účinkoval Patrik Stoklasa - tentokrát pouze symbolicky, zato v hlavní roli.
Spousta z nich včetně hvězd se podle mě určitě neubránilo slzám…Více obrázků najdete v Galerii viz. "Vzpomínkový koncert"…Moc nám chybíš Patriku a doufám, že se "tam nahoře" máš hezky…
Poznámka:
Tento materiál je čerpán z www.musicalnet.cz stojí za to mrknout! ;)


Doporučuju ! !

6. dubna 2007 v 14:45 | Jane
Tak tenhle odkaz tu sice už jednou mám, ale tyhle písmena se mi moc líbily tak jsem se rozhodla, že Vás na tenhle blogík doporučím jěště jednou, protože je jedný super holčiny ;
www.hellyblogis.blog.cz

Jsou tu Velikonoce

5. dubna 2007 v 18:14 | Jane
Tak protože se blíží Velikonoce tak jsem Vám taky něco vyrobila, doufám, že se Vám to líbí ;)
Takže veselé Velikonoce a bohaté velikonoční koledování ;)

Herci v obsazení - Company

5. dubna 2007 v 17:51 | Jane |  Muzikál Kleopatra
Company

Kateřina Stryková - had/zlatý pták
Kristina Kloubková - had/zlatý pták
Jovanka Skrčeská - had/zlatý pták
Lenka Bílková
Libuška Vojtková
Lucie Jansová
Katka Benešová
Ivanka Hannichová
Gabriela Jemelíková
Zuzana Herényiová
Dita Konášová
Radka Exnarová
Zdeněk Bubák - senátor
Erik Houba - senátor
Václav Procházka
Martin Císarz
Roman Řehák
Peter Dolinajec
Jiří Marek
Daniel Bič - senátor
Tomáš Kuťák
Mario Čermák - senátor

Herci v obsazení - muži

5. dubna 2007 v 17:40 | Jane |  Muzikál Kleopatra
Caesar:
Marián Vojtko
Jiří Helekal
Martin Pošta
Marcus Antonius:
Josef Vojtek
Zbyněk Fric
Marián Vojtko
Octavianus:
Bohouš Josef
Tomáš Trapl
Pothinus:
Petr Pečený
Lešek Semelka
Martin Skala
Apollodoros:
Lešek Semelka
Jan Gajdoš
Dušan Kolár
Rufius:
Bastien Alan
Bernáth Juraj
Maxa Martin
Ptolemaios:
Petr Poláček
Juraj Bernáth
Josef Vágner
Patrik Stoklasa
Jupiter:
Richard Genzer
Vladimír Brabec
Zdeněk Dušek
Vlastimil Zavřel

Herci v obsazení - ženy

5. dubna 2007 v 17:27 | Jane |  Muzikál Kleopatra
Kleopatra:
Monika Absolonová
Ilona Csáková
Radka Fišarová
Fulvia:
Linda Finková
Radka Fišarová
Alice Konečná
Sylva Schneiderová
Octavia:
Zuzana Norisová
Zdenka Trvalcová
Šárka Vaňková

Isis:
Linda Finková
Jana Švandová
Sylva Schneiderová